Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lehet abból probléma ha ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet abból probléma ha ő dohányzik, engem meg ez zavar?

Figyelt kérdés

1 hónapja randizgatok egy férfival, akivel alakulóban van a kapcsolatunk. Minden klappol, egy dolgot leszámítva, hogy dohányzik.

Nem az van, hogy nem viselem el, hanem zavar ez a tudat.

Ilyenkor lehetne azt mondani, hogy ha már meg akarok változtatni, akkor az nem jó, de ez szerintem nem az a helyzet. Őt, mint embert, nem akarom megváltoztatni. Tetszik a stílusa, a modora, ahogyan beszél, a személyisége, az esze, a külseje..Minden! Nem Ő, mint ember, hanem ez az egy szokása zavar.

Még nem feküdtünk le, de van egy erős megérzésem, hogy az ágyban is jó lehet. Ráadásul szépen bánik a gyerekekkel. És beszéltünk róla, szeretne is apa lenni majd egyszer. És nekem ez így, lassan 30 évesen nagyon imponáló. Egy normális, jóképű, ingelligens, családcentrikus férfi.

Viszont tartok tőle, hogy ez a dohányzás konfliktust fog szülni kettőnk közé. Vagy, nem tudom.

Az első randi előtt nem tárgyaltuk meg, hogy ki dohányzik, iszik, egyéb káros szokások. Megjegyzem, nincs más káros szokása, alkoholt nem is nagyon iszik.

Tulajdonképpen az első randi végén mondta, hogy dohányzik, de nem gyújtott rá mellettem. Igazából csak akkor cigizik ha pár óránál többet együtt vagyunk, de akkor is elvonul.

Két dolog zavar, hogy ugyan rágózik utána és nem kimondottan büdös, de van cigi szaga. Az cigizés után elnyomja az Ő saját, finom kis illatát. És én Őt szeretném érezni, nem a dohányt A másik pedig, hogy akivel hosszú távra terveznék és megszeretem, attól zavarna, hogy mérgezi magát.

Nem akarok azonnal előállni Neki a “szokj le” szöveggel.

Kérdezte is, hogy zavar-e ez a szokása?

Mondtam, hogy akkor zavar a cigi ha mellettem csinálják, meg maga a tudat, hogy nem tesz ezzel jót magának.

Rá van szokva. Nem tudom, hogy letenné-e a kedvemért. Nem akarom erőltetni.


29/nő, 30/férfi vagyunk.


2022. máj. 13. 18:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen.
2022. máj. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
30%

Azt írod, h tökéletes szinte ezt leszámitva, hát neki ez a hibája. Mérgezi magát, Te se full egészséges kajákat veszel a boltba, na a tartósítószeres kaják is mérgezőek.

Rá se gyujt mindig a kedvedért, az már jó.

Beszélni lehet erről, lehet le is teszi.

Párom nem mondta, h zavarja a cigi, de pl én magamtól szívok ecigit, az annyira nem büdös.

N 30

2022. máj. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha reszedrol evaras, hogy ne cigizzen, akkor azt elore kozold vele. Ha nem kozlod, akkor 20 ev mulva is cigizni fog. Ha miattad leszokik az is ketfelekeppen sulhet el. Ha agyilag felfogja, hogy jol jart, akkor happy van. Ha nem, akkor meg ugyis te leszel a bunos o meg sunnyogva fog cigizni tovabb. A leszokas intelligencia es akaratero kerdese. Mindketto kell hozza. Ki fog derulni, ha valamelyik nincs meg, eleg jo lakmuszpapir.
2022. máj. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%

Egy nemdohányzó számára egy dohányossal élni kb. ilyen: https://www.youtube.com/watch?v=OxDlI3wDQM4&t=82s


Nem fogod tudni leszoktatni, erről ne is álmodozz. A cigi egy nagyon vékony fokkal jobb, mint az alkohol, de nem sokkal.

2022. máj. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Értem. Majd beszélünk erről bővebben. Ő tényleg, mint ember, mint férfi, az eddigiek alapján egy lottó ötös. Csak a cigizése zavar.


Igen, én is eszek egészségtelen kajákat, de azt szinte mindenki. De a cigiben 2 dolog, a maradék szagok és a tüdő szennyezése zavar.

Pedig, ha nem szívás után van, és nincs cigi szaga, akkor nagyon szeretem szagolgatni.

2022. máj. 13. 18:35
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
A cigi egese folyaman 4000 kulonfele kemiai anyag keletkezik. Ezbol par rakkelto, jopar fokozottan veszelyes, a maradek 98%-arol azt se tudjak mit okoz. En fiatalon dohanyoztam, napi 1 doboz meg se kottyant. Aztan megis felfogtam, hogy nem jo ez az ut, azota nem is szivom.
2022. máj. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk így volt/van, én dohányzok barátnőm nem.


De amikor vele vagyok akár egész nap nem gyújtok rá, mert az belemegy a ruhádba, a hajadba és a szádat sem öblítheted ki folyamatosan...


És ez baromi kellemetlen annak aki nem cigarettázik.

2022. máj. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez addig, amíg nem költöztök össze, tartható, de utána?
2022. máj. 13. 18:44
 9/28 anonim ***** válasza:
17%

Egészen szánalmas ahogy kombináltok. Elvileg minden jó, a cigit leszámítva. Az nincs a listán, hogyha bal kézzel törli a s-ggét, akkor szakítasz?


Kicsit szálljatok már magatokba. Neked mennyi hibád van szerinted? Mennyi minden irritál másokat? Ettől még nem dobnak el, mint a sz-ros rongyot. Elképesztő hova süllyesztettétek az emberi kapcsolatokat...


Nevetségesek vagytok.

2022. máj. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy régen randiztam egyszer olyannal akinél a fő probléma a cigizése volt, neki nem tűnt már fel, de a cigarettának van egy ilyen füstös-poros hangulata, amit egy idő után az emberből is alig lehet eltüntetni.


Meg ismeretem olyan házat, ahol a plafon lefestése után ismételni kellett, mert átütött rajta a dohányzás következménye.

2022. máj. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!