Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Barátnőm hozzám akar költözni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm hozzám akar költözni, mi ennek a menete?

Figyelt kérdés
Szeretném a lakás minden részét beforozni, majd egy ügyvéddel íratni szerződést, hogy amikor O bejött akkor ezek voltak ott ebben az állapotban. Hogyha il,én szerződést iratok vele, majd szakitunk, akkor rinyalhat, hogy a tévé pl az övé és magával vinni, vagy ez bevéd engem? Bejelentkezni nyilván nem fogom engedni a lakásba.
2022. máj. 16. 07:23
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
100%
Sok boldogságot :)
2022. máj. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
100%
Blokk elég mindenről. De így inkább ne költöztess oda senkit. :D
2022. máj. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
91%

Ha ő hozta a tv-t, el is viszi nyugi :D

Szerintem kíméld meg őt magadtól, hadd találjon egy “férfit”. Te egy kicsinyes görcs vagy csak.

2022. máj. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
100%
Hűha :D
2022. máj. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább szakítsatok. Inkább most, írod, úgyis megtörténne. Nem is értem, miért vagytok együtt?
2022. máj. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
94%
Nem hiszem el, hogy nem vagy troll. Ennyire görény ember a világon nincs.
2022. máj. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
96%
Miért akarod, hogy egyáltalán hozzád költözzön, ha ennyire féltesz mindent tőle? Mi van, ha egyik reggel gyanútlanul ellopja tőled a párizsit a hűtőből?
2022. máj. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
14%

5év bizonyított együttélés után vagOnközösség lesz, amit utána szereztetek az fele fele arányban illet meg.

Hogyha ilyen félelmeid vannak nagyon javaslom,hogy menjetek egy közös albérletbe. Te védekezz azzal,hogy pici a lakás.

Így te kiadod albérletbe a sajátod, a másik lakás bérleti díjját felesben fizethetitek és amikor szakítotok csak hazaköltözöl.

Hogyha most így állaz hozzá akkor szakítás után rossz lesz,hogy minden hely, minden tárgy emlékeztet rá. Nagyon nehezen fogod elengedni,ha hozzád költöztök.

Hogyha nagyon ragaszkodsz,hogy hozzád menjetek akkor menj el egy ügyvédhez és kérd ki a tanácsát 10e ft... Vagy ingyenes bírósági napon bro bono segítenek..

2022. máj. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz semmiféle vagyonközösség 5 év után. Ez valami legenda, ami makacsul tartja magát. Házassággal lesz vagyonközösség, se az előtte szerzett vagyon akkor is különvagyon.

Persze, írass szerződést az utolsó kiskanálról is nyugodtan, csak ha ennyire nem bízol ebben a nőben, akkor nem értem, miért vagy vele.

2022. máj. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
100%
Ezer éve nincs az 5 év utáni vagyonkozosseg
2022. máj. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!