Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csinálok rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit csináljak párommal. Nagyon szeretem öt, de valahogy mióta együtt élünk valami megváltozott.

Vagy veszekszünk (főleg én) vagy ha próbálok kezdeményezni akkor lepattint, hogy fáradt vagy kitálal valamit.

Oké én reggel este kívánom öt. Nem kell mindig úgy össze bújni, de jól esik az érintése, az ölelése, ha csak a kezével játszana… tényleg sokat akarok? Vagy a veszekedés ennél teljesen eltávolodott?


2022. máj. 17. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Előtte mennyit találkoztatok egy héten? Hányszor szexeltetek?


Mi következő hónapban költözünk össze, jelenleg 7/4 napot vagyunk együtt, ilyenkor mindig van szex. Gondolom lesz majd olyan, hogy fáradtak leszünk és néha kimarad. De ha sokat van ilyen, akkor ott valami nem stimmel, rá kellene kérdezni. Te vagy a férfi?

2022. máj. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Veszekedés után ne várjad el, hogy legyen kedve hozzád.

Alapból érthetetlen, hogy miért veszekedsz. Tanulj meg vitatkozni, hidd el, többre jutsz vele

2022. máj. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 hollófernyiges ***** válasza:
100%

Mit csinálsz rosszul?


"veszekszünk (főleg én)"


Ezt.

2022. máj. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat veszekszel vele, szép lassan meg fog utálni.
2022. máj. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hallgass a 2esre.

Mondjuk a vitakultúrához szükségeltetik némi intelligencia..

2022. máj. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Folyton vezekszel vele nyilván nincs kedve így szexelni. Tuskó vagy de azért verje már ki... Te hol élsz???
2022. máj. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férjem veszekszik velem, ritka dolog nálunk, aznap nem kívánom őt.
2022. máj. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért és min veszekszel?
2022. máj. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!