Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Adhatok ultimátumot neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adhatok ultimátumot neki? Miért nem Ő hozta fel az össze költözést?

Figyelt kérdés

Viszonylag nagyobb távolság van köztünk a hétvégék javát együtt töltjük, igyekszünk hétköznap is találkozni ha csak pár órára is.

A kapcsolat egy éve tart.

Nem régiben elvégeztem egy tanfolyamot(2éves) és elhelyezkedtem egy cégnél ahol 10.től-20.ig tudok dolgozni. Szeretném jól bedolgozni magam a cégbe ill tapasztalat szerzés miatt is fontos,hogy maradjak még kb félévet. Javarészt home office 4-6 nap irodai munka.

Viszont ez a fél állás most nem fizet annyit, hogy albérletbe költözzek 100ezrekért. Költöznöm viszont muszáj mert eddig apám lakásában éltem a testvéremmel (havi 30ezret fizettem+rezsit) aki most külföldre költözik.

A nagyszüleimhez költözhetnék de ott az alsóépületet lakhatóvá kellene varázsolni, fürdőt kialakítani, elvezetni a vízcsöt etc. Így még én magam se tudom mi lenne a legjobb megoldás.

Viszont ott a párom akinek ezt elmondtam, de annyit nem mondott,hogy esetleg költözzek oda, vagy költözünk valahol össze.

Az ingázás havi 4-6 nappal nem lenne gond.

Adhatok neki ultimátumot,hogy vagy akkor most költözünk össze vagy akkor legyen vége a kapcsolatunknak?



2022. máj. 17. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Miért hota volna fel? Nem neki vannak anyagi gondjai.

Hova az az oda? Egyedül él a pasi? Mások nyakára ne akarj költözni.

Lehet albiba sem akar menni, mert lakásra gyűjt.


Miért nem maradsz ott, ahol most vagy?

2022. máj. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Egyedül él, sajátja a ház.

Mert egy év után szokás össze költözni.

Most tudnék majd munkát váltani, ha maradok megoldom valahogy nyílván, de a cégnél is tudok teljes állásban dolgozni úgy meg már nem költöznék el.

2022. máj. 17. 13:02
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A párod ismeri a helyzetedet, ha nagyon akarta volna felajánlhatta volna hogy hozzá költözz, de ő nem tette meg. Vajon miért?

Ha egy éve vagytok kapcsolatban még azt sem lehet mondani, hogy túl korai lenne az összeköltözés. Ultimátumot nem érdemes senkinek adni, mert ezzel a te akaratodat akarod rákényszeríteni. Ennek a döntésnek saját magában kellene megszületni, mindenféle ultimátum nélkül. Ha rákényszerítsz valamit amit ő nem akar, akkor szakítás lehet a vége.

Szerintem próbáld meg mindenféle kényszerítés nélkül megkérdezni tőle, hogy ő hogyan látja a kapcsolatotokat a továbbiakban, mert neked költöznöd kell valahová, és akkor te is úgy intézed az életedet a továbbiakban ahogy vele megegyezel.

2022. máj. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Ez úgy hangzik, hogy olcsó lakhatásra pályázol... Ultimátumot adni pofátlanság, de a te dolgod...
2022. máj. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Szerinted a párod nem ajánlotta volna fel, hogy hozzá költözz, ha komolyan tervezne veled?

Neked fontos a lakhatási kérdés és még te adnál ultimátumot neki, hogy költözhess hozzá?!

Nekem, ha ilyen ultimátumot adna, akivel 1 éve vagyok együtt, kidobnám, mint macskát...

Nem érzed, hogy baromira fordítva ülsz azon a lovon? Amúgy ha benne nem érett meg, hogy összeköltözne veled, akkor ő még nem áll rá készen. Anyagi megfontolás miatt összecuccolni meg nem vetít előre boldog párkapcsolati jövőt...

2022. máj. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Elég paraszt voltál az ultimátummal, nem semmi hogy még te vagy felháborodva. Kicsit gondolkozz el mit képzelsz magadról szerintem.


Jött most neked egy szr helyzet, költöznöd kell és a pasidat húznád le miatta.

2022. máj. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Tehát ha nem biztosít neked kényelmes lakhatást, akkor már nem is kell? Hát szép kapcsolat. Azaz szép vagy...
2022. máj. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Adhatsz ultimátumot, de készülj fel a nemleges válaszra. Senki nem szereti, ha zsarolják, és ráadásul a jelek szerint annyira nem akar összeköltözni veled.
2022. máj. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Hát nézd, szerintem nem vagy olyan helyzetben, hogy Te szabjál feltételeket.
2022. máj. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen ultimátum ebben az esteben?Azért, hogy Neked könnyebb legyen.Ha úgy érezte volna itt az összeköltözés ideje, akkor már mondta volna attól függetlenül, hogy Neked lakhatási gondod akad.Azonban ezek szerint nem így érzi.


Mi az, hogy egy év után kell összeköltözni? Erre nincs szokás.

2022. máj. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!