Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez igaz a borderlineoknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igaz a borderlineoknál?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy ez a betegség a szexuális életükre is kihat, és ha igen akkor miben nyilvánul ez meg?

2022. máj. 18. 15:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Minden prosti borderline gyakorlatilag, ezt normális fejjel nem lehet csinálni. Gyakori a szexmánia a bordiknál.
2022. máj. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
A borderline-osok nem szexmániások, de jó az ágyban a legtöbb. Nincs annyi gátjuk, mint a többi embernek. plusz ők így kötődnek valós, stabil érzelmek helyett.
2022. máj. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ez miben nyilvánul meg, hogy nincs gatjuk?
2022. máj. 18. 16:34
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Szexuális leírásokat akarsz?
2022. máj. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

#3:


Nekik van egy speciális(an rossz) kötődésük. Alapvetően szoros kapcsolataik nincsenek, felszínes viszonyaik vannak. A “favourite person” az egyetlen ember, akihez kötődni tudnak, de rá betegesen. Teljesen ki tudják sajátítani, rátelepedni ezekre az emberekre. Bennük sokszor az elveszett szülőképet látják. Ha ez egy partner, a borderline-os nem szeret velük szexelni és rendszerint csalja is őket (lévén labilis), csak azért viseli el őket és a kívánságaikat, hogy kötődjenek hozzájuk. Ezek a “favourite person” emberek gyakran szintén betegek; nárcisztikusak, vagy totál pszichók.

2022. máj. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ 5-ös.

Igazából azért tettem fel a kérdést mert sok helyen olvastam, hogy agresszívak (akár az ágyban) és obsszesziven viselkednek azzal akivel együtt vannak.

2022. máj. 18. 17:12
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Obesszívek, igen. Pszichésen agresszívek, verbálisan és fizikálisan az aktív típus. A csendesek szubok általában és hagyják kizsigerelni magukat mindenkinek.
2022. máj. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem is gondoltam volna, hogy ez ilyen összetett dolog 😃
2022. máj. 18. 17:19
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Mi, egy személyiségzavar...?
2022. máj. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

A bordi a legösszetettebb személyiségzavar sajnos.


Nálunk nem vettem észre semmilyen szexuálisan eltérő viselkedést. Sőt inkább zárkózott volt szexuálisan. Szeretett szexelni, viszont semmi különös dolog nem volt benne. Szopni nem szeretett, mert nekem úgy nem volt jó, ahogy az előző férjének csinálta. Mindig azzal jött, hogy neki ettől már felállt. Hozzá tenném, hogy eddig más nővel nem volt ilyen gondom. Azóta sem.


Nyalni nem hagyta magát. Egyszer mondtam, hogy mossa meg vagy törölje meg, mert szagos. És ezen annyira besértődött, hogy többet nem is hagyta.


Egyébént szeretett szexelni, de semmi bizarr nem volt a szexben.

Normális puncis szex, az elején még kicsit vadabban, meg konyha, fürdő, kocsi, és strand (ez utóbbit mással is csináltam). Az anált kétszer csináltuk, neki fájt és így hagytam a dolgot. De egyébként minden általános volt a szexben.


Aztán később már csak a lakásban csináltuk.


Én kifogtam egy ilyen bordit, de a 9 jellemző tünetből nem biztos, hogy ez is pont jelentkezni fog, de másból kijutott bőven. Nálunk alkohol és gyógyszer problémák voltak amiket ő nem látott annak. Depresszió ugye.


Az ellökés és visszahúzás is jelen volt. Egyszer jó volt amit csináltam máskor ugyanaz már nem.


Az elején mondta még, hogy neki sosem fog fájni a feje. Az elején tényleg így is volt. Csak aztán amikor nem az ő elvárásai szerint cselekedtem, akkor ellökött magától.

Szemrehányások, érzelmi és más zsarolás stb stb stb.

A hazugságok amiket ő teljesen valóságosnak hitt. Féltékenység.


A többit most nem írom le, mert nem a szexuális részhez kötődik.


Most válunk éppen.


43F

2022. máj. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!