Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi az amit a legjobban szerets...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amit a legjobban szeretsz illetve mi az amit a legjobban utálsz a jelenlegi párodban? Kort én nemet is írjatok!

Figyelt kérdés
2022. máj. 19. 14:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem az apró gesztusait, a figyelmességét irányomban és hogy ugyanaz a szeretetnyelvünk. De még nagyon sok dolog van, de ezt emelném ki.

Amit nem szeretek, hogy halogató típus és sokszor szétszórt.

Ebben viszont én teljesen ellentéte vagyok és úgymond kiegészítjük egymást. Én segítek, hogy az olyan dolgai mint adóbevallás, KATA utalás meglegyen mindig, ő segít nekem, hogy ne stresszeljem túl magam, ne vállaljak túl sok mindent és néha leszarjam az egész világot.

2022. máj. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Legjobban a megbízhatóságát szeretem, hogy mindig számíthatok rá, azaz számíthatunk egymásra mindenben.

Az "utálom" nagyon erős szó, inkább csak nehezen viselem, hogy néha nagyon határozatlan tud lenni, nehezen hoz döntéseket, akár apróságokról is.

2022. máj. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%

Legjobban szeretem benne hogy felnézhetek rá, buszke lehetek rá.

(Úton útfelen örömmel rohannak oda hozzá, mindenki imádja, mindenki leállitja és szereti, rendkívül szocializált es hatalmas tekintelye is van, ilyet még nem is láttam. Es leoltogatja magárol a nyomulós másik nemet, extrém hűséges. Sok csajnak csak csoroghat rá a nyála)

Ritka kivételes férfi es boldogság a párjának lenni.


Legjobban utálom benne hogy néha indulatkezelési problémái vannak és önkontrollt kell gyakorolnia olyan dolgokban, amik minden embernek alap es senkinek nem kell hozzá önkontroll.


Ő 38 férfi

2022. máj. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%

Folyt

Plusz szinte az egyetlen férfi akinek szerelem kell a szexhez.

Soha nem tart szexkapcsolatokat, nem éri be f.x p.ncikkal se, nem szexorientált. Azzal van csak, akit szeret is. Aki neki a legjobb. Nem adja le.

2022. máj. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Imádom, hogy teljes mértékben társnak tekint, bármikor, bármiben számíthatok rá.

És nagyon nem szeretem, hogy kicsit idegbeteg típus, azaz egy apróságon úgy fel tudja magát cseszni, hogy hisztizik meg morog 10 percig.

2022. máj. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocs, 34N, ő 32F
2022. máj. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs amit utalnék benne és egyelőre zavarni se zavar semmi pedig 2 éve együtt és 1,5 éve összeköltözve..:-)

Imádom, hogy teljesen megbizható, hogy mindig is MI-kent gondolkodott, hogy okos, intelligens, hogy pont olyan "infantilis bolond" tud lenni mint én...hogy kitalálja mit szeretnék, hogy képes munka után főzni nekem, hogy mindig gondol rám...a legjobb társ!!!

2022. máj. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
De sokqn szeretik azt a párjukban ahogy az őket szereti. Ez ilyen ego🤣
2022. máj. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%

A kedvencem, hogy annyira jó vele menni bárhová, hogy semmire se cserélném el. Kitalálok valamit, elmegyünk és ő teszi a dolgát, sose okoz csalódást. Ránézek és majdnem ritmus zavart okoz a ketyegőben annyira gyönyörű egy műalkotás.


Negatívumként egyedül a bekerülési költség jut eszembe.


F31❤️🚵

2022. máj. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

A legjobban azt szeretem benne, hogy türelmes, és nem hagy el csak azért, mert van egy pár mentális problémám.

Azt utálom benne, hogy cigizik.


Én 23/L, ő 22/F

2022. máj. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!