Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Minden párkapcsolat ilyen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden párkapcsolat ilyen egy idő után?

Figyelt kérdés

6 éve vagyok együt a barátnőmmel, 3 éve lakok vele.


Nagyon szeretem, és szeretném eljegyezni de a következők kicsit elgondolkodtattak: sokszor munka után ha hazamegyek nincs erőm/kedvem beszélgetni vele. Szívesebben nézem a meccset a haverokkal vagy megyek velük bringázni, sportolni.


Nem is sietek haza, de ha elutazik egy hétre (sokat utazik) akkor hiányzik. Viszont az intimitást se kívánom nagyon, nincs kedvem szexelni. Kielégítem és ő is engem de ennyi. Mintha hiányozna valami. Esténként egyedül alszom, egy ágyban vele de elfordulok, ez normális? Sokkal kényelmesebb így de mondták most mások, hogy ők összebújva alszanak.


Érdekel, hogy hogy van meg szeretném széppé tenni az életét de sokszor azt veszem észre, hogy mesél valamit én meg nem vagyok ott fejben. Szeretnék gondoskodni róla, főzök rá meg sok ajándékot meglepetést csinálok, csomót programozunk, de valahogy mindig ugyanazok történnek.


Nagyon ismerjük már egymást, tudom, hogy ha mást akarnék megismerni akkor vele is ilyen lenne előbb utóbb, és ez normális 6 év után, de nem vagyok biztos benne. Ő boldog velem, már beszéltünk erről. Én is nagyon szretem meg hálás vagyok érte, mégis mintha valami rossz lenne.

Hiányzik az ami akkor volt mikor nem laktunk együtt, hogy mindig nagyon vártam h lássam.


De ha együtt élünk, márpedig mostantól mindig együtt fogunk akkor ez már nem lesz meg..


Ti is átmentetek ezen?


26/F


2022. máj. 19. 15:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

Mi 10 éve vagyunk együtt és szinte teljesen ilyen a mi kapcsolatunk is.

Lassan mintha lakótársak lennénk.

2022. máj. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
Rossz hír, higy jaminden kapcsolat ilyen idövel. Az a "nagyon szerelmes" állapot kb. Két év után mindig elmúlik, nem csak nálatok.
2022. máj. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

Mi 7 éve vagyunk együtt, alig várjuk hogy hazaérjünk és végigdumáljuk a nap hátralevő részét. :D

(De mi is elfordulva alszunk az elejétől kezdve.)

Őszintén szólva nem tudom hogy normális-e amit érzel.

2022. máj. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem normális. Nem fogom eldobni ezeket az éveket csak azért, hogy ha esetleg lenne más később aki ""rosszabb" nála (ami nem lehet mert remek ember) ugyanugy legyen mint ő most
2022. máj. 19. 15:58
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nektek még a távolságvis megvan ha utazik...mi 2 év, de még kb nonstop együtt...de jó igy.Sose hagynám el, akkor se ha megszokottá válna...ilyen embert soha nem találnék. Gondolj a jó dolgokra vele!
2022. máj. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Az mondjuk nem jó jel hogy egyből azon gondolkozol hogy mással jobb lenne-e...

Próbáljatok ki valami újat, csináljatok programokat, stb...

2022. máj. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem normális. Mi is 6 éve vagyunk együtt, továbbra is szeretjük egymást, a szex is nagyon jó. Persze külön is töltünk időt, de ahogy a #3 írja, alig várjuk, hogy együtt legyünk a nap végén. Egy kapcsolatért tenni kell, dolgozni rajta, nem megalkudni, meg belekényelmesedni.
2022. máj. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Hellmano ***** válasza:
55%

Ez megszokás és ennyi. Fiatal vagy még, hogy ilyen hosszú kapcsolatban legyél. Nekem 43 évesen most van a leghosszabb kapcsolatom, ami lassan 5 éves lesz, de én úgy kiéltem magam elötte, hogy senkinek sem ajánlom :D Nálunk ez az 5 év tényleg elrepült és szinte az elejétől kezdve együtt is élünk nálam. Annyira a másik felem a párom, hogy full ugyanaz, mint én csak nőben. Semmiben nem korlátoz, ugyanúgy "rajongás" van mindkettőnk részéről, mint az elején. Ezt valahogy megéreztem már az elejétől fogva, hogy nagyon intenzív közöttünk a kémia és nem fog kihugyni és annak ellenére, hogy mindig nagy nőfaló voltam láss csodát megtudtam állapodni lassan 5 éve egy nő mellett, amit régen el sem tudtam volna képzelni.


Nem mondom, hogy hagyd el, de csak megszokásból nem lehet együtt lenni kell a tűz is, pedig amiket írtál az már csak megszokás a részedről és nem akarod kidobni ezt az időt meg hasonló hozzászólásaid meg is erösítik ezt.

2022. máj. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
48%

Állítólag az ember élete során kb. 7 évente megújul. 7 éves korodban iskolás leszel, 14 évesen kamaszodsz, 21 évesen már felnőttnek számítasz, 28 évesen már sokan házasok esetleg gyerekük van. Lehet hogy csak annyi történt hogy egy új életszakaszba léptél. Aztán az már más kérdés, hogy ezt az életszakaszt kivel képzeled el. Sokan azért szakítanak/válnak, mert változnak az évek során, és már nem azzal az emberrel képzelik el az adott életszakaszukat akivel 6-7 évvel ezelőtt megismerkedtek.

Ha meg "ellaposodott" a kapcsolatotok, akkor nektek közösen kell tenni érte hogy feldobjátok valamivel.

2022. máj. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
54%

Elég fiatal vagy még. Szerintem ne jegyezd el, gyereket meg semmiképp se csináljatok, ezzel a hozzáállással 2 év, és váltok. Legyél szabad egy kicsit, kalandozz, próbálj ki új dolgokat, aztán állapodj meg.


52 éves vagyok, és ez most nyálas lesz - másfél éve találtam meg azt a nőt, akit mindig is akartam. 1 váláson (fiatalon házasodtunk, ellaposodott, lagymatag volt) és rengeteg pár hónapos, meg alkalmi kapcsolaton vagyok túl. 10 éven keresztül nem csináltam mást mint felszedtem és jól megdöngettem a csajokat.


DE! Ahogy megismertem Őt, egyből nem kellett az a fajta élet, csakis ez a nő. Akkor kellene mindenkinek megállapodnia, amikor így érez.


Üdv

2022. máj. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!