Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom nem költözne velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem költözne velem össze, véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párommal másfél éve vagyok együtt. Sok időt töltöttem náluk, ő még az anyjával, tesójával él együtt, az utóbbi időben ő is sokat jött hozzám. Én sem egyedül élek, egy csládtagommal élünk ketten.

A kapcsolatomra azt mondanám, megvagyunk, de az utóbbi időben valahogy mégsem érzem harmonikusnak, úgy érzem, nem vagyok felül a rangsorban.

Felmerült valahogy a költözés témája. Azt felelte a kérdésemre, hogy összeköltözne e velem, ha egyedül laknék, hogy nem... Mikor faggatni próbáltam, csak annyi választ adott, hogy mert csak, röhögcsélt, de semmi konkrétat nem mondott.

Igényes vagyok, itthon háztartást vezetek, szeretek vele is lenni de szeretek egyedül is lenni, sportolok, szóval az ilyen felszínesnek mondható válaszok kilőve.


Így hogy alapozzon komoly kapcsolatra az ember?

26 évesek vagyunk.



2022. máj. 30. 22:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem ez elég gyerekes válasz.
2022. máj. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
3%
Az összeköltözés sok kapcsolatot ki nyírt már.. A nők azt hiszik hu de jó, de aztán a férfi megváltozik , bunkó ,agresszív lessz.
2022. máj. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolja veled komolyan. Ideje más után néznetek.
2022. máj. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kapcsolati továbblépésre csak röhögcsélés a válasz, akkor az nagyjából meg is mutatja a kapcsolat értékét.


Én a te helyedben bevetném az amcsi romantikus filmekben hallható "we need to talk" szituációt, és megkérdezném tőle, hogy "Figyi, Józsi, te hogyan látod a kapcsolatunk jövőjét?"


Ha nem tud érdemi perspektívát adni, ködösít, akkor én a te helyedben szakítanék vele, mert számomra egyértelmű, hogy te nem laza kapcsolatokat keresel, hanem a jövödre gondolsz egy párkapcsolatban.

2022. máj. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Azt kifelejtettem, hogy én vagyok a lány.
2022. máj. 30. 23:22
 6/16 A kérdező kommentje:
Talán adott olyan kitérő választ, hogy jó igen, de akkor ne itt kelljen lakni, ahol most... Hát bakker, az sajnos nem realitás. A lakás a sajátom és sajnos nincsenek túl jó ajánlatok, főleg most, amikor az egekben vannak az ingatlanárak...
2022. máj. 30. 23:30
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a reakciója nagyon nagy red flag volt.
2022. máj. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom anyuka olyan szinten kiszolgálja, hogy a kaját is megrágva köpi a szájába, és a rezsit meg a kajapénzt se kéri el szigorúan.
2022. máj. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég rosszul hangzik. Nem biztos, hogy ő való hozzád.
2022. máj. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes volt a viselkedése. Nekem el is menne tőle a kedvem.
2022. máj. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!