Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Melyikünk az önző a kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikünk az önző a kapcsolatban? Párom (38F) vagy én (24N) ? Gyerekes lenne a felfogásom? Szeretnék tudni én is költeni magamra, szèp ruhàkat venni, különfèle hobbikról fantàziàlok,de sajnos mind drága számomra.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal egy éve élünk együtt. A probléma az anyagi különbség közöttünk. Ő nettó másfél milliót keres,én viszont csak nettó 200-at. Munka mellett tanulok, kèpzèsekre jàrok,hogy idővel jobban fizető állàsra tehessek szert. Ő azt vallja,hogy felezzünk meg minden költséget,rezsi,közös költség, élelem stb stb...viszont szerintem nem fair így, mert ez esetben nekem minden pénzem elmegy,nemhogy 0-ra,mínuszba jövök ki. Ő viszont meg sem érzi ezt a pènztàrcàjàn. Nyilván be szeretnék szàllni,hisz közteherviselès,mègis úgy vélem, igazságosabb lenne fizetés arànyosan intèzni a kiadàsokat. Neki így is úgy is marad bőven költőpènze, nekem viszont semennyi...Mi erről a véleményetek? Önző vagyok és anyagias?



2022. jún. 8. 21:06
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
96%

Nagy anyagi különbség esetén én a fizetésarányos fizetést preferáltam mindig is, főleg hogy nem várható el a másik féltől, hogy olyan életszínvonalon éljen, amit nem tud megfizetni vagy olyan színvonalra "süllyedjen" le ami neki kevés / nem megszokott és jobbat tudna megengedni magának a fizuja alapján.

Őszintén szólva én együtt sem lennék olyannal, aki nem így gondolja.

2022. jún. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
69%

Ez nem a dedó, hogy kinek van igaza.

Az a helyzet, hogy mindkét álláspont jogos, és van benne realitás. Viszont az egyetlen megoldás az, ha ezt hagyjátok a pi.ba, és kerestek olyat, aki anyagilag is passzol, és nem okoz örökké konfliktust, hogy neked egy cipőd sincs, amíg ő búvárkodni jár Egyiptomba.

2022. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
17%
Nem jött be az aranybánya mi? :D
2022. jún. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
94%
Le fognak pontozni, de nagyon sok nő talál olyan férfit, aki többet keres nála ÉS a tenyerén hordozza. Ezáltal nem szabad beérni önző emberekkel.
2022. jún. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
100%

Fizetés arányosan logikusabb lenne a dolog, de számomra így is elég felfoghatatlan hogy ennyire külön kasszán vagytok, és elnézi hogy hónapokig gyűjts valamire.

Ne haragudj, hogy ezt mondom de titeket sem a szerelem tart össze.

2022. jún. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
89%

A párom 3-szor annyit keres mint én, mindketten a fizunk felét toljuk be a közösbe, a többi megy megtakarításnak. A közösből jön ki a rezsi, kaja, ami megmarad félretesszük, és abból meg a háztartási gépek, külföldi utazás, benzin stb.

Technikailag az én számlámra kerül a közös pénz, de persze mehetne egy Revolut kártyára is.

Sztem ez így jogos. Annak ellenére hogy 3-szor annyi pénzt rak a közösbe, még sose zavarta ez a páromat. Mellesleg az én szakmámban ennél többet nem is lehet keresni, ő meg nem szívesen mondana le a külföldi utazásokról, egyébként így kb ő fizeti ezeket meg a benzint is, csak így sokkal könnyebb kezelni a dolgokat.

2022. jún. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
27%

En is megertelek, de szerintem sincs igazad, a fizetesaranyos rendszer a pasitol egy gesztus, amit sajnos nem mindenki vallal be.

Az en pasim sem:D Cserebe o tibbszor fizet nagybevasarlaskor.


Ha egyedul elnel, meg dragabb lenne, nem?

2022. jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
80%
Mit dolgozik ő 1,5m nettróért?
2022. jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
14%

Azért az egészen elképesztő, hogy amikor a férfi keres többszörös pénzt,akkor egyből átmegy minden nő közgazdászba, és követeli a jövedelemarányos hozzájárulást, de ha ti nő létetekre másfél millát keresnétek, kutyába sem vennétek egy olyan férfit, aki nettó 200-at keres!


Esküszöm nálatok nőknél nagyobb ösztönlényt még az állatvilágban sem találni!

2022. jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
98%
Általában az ilyen szuper pénzesek az igazi fillér baxok.
2022. jún. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!