Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egy hónapban hány nap közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapban hány nap közös programotok van a párotokkal? Mennyit vagytok otthon, kettesben? Melyikből mennyi lenne az ideális számotokra?

Figyelt kérdés

Közös program: kirándulás, strand, étterem, állatkert, koncert, stb, bármi ami otthonról elmenős, nem kötelező (pl vásárlás), jól érzitek magatokat, és minimum pár óráig tart, ha nem egész nap.


Otthon ülős: kettesben vagytok otthon, nem történik semmi izgalmas, csak pihentek, házimunka, plusz mindenki elvan a maga dolgával.


Nálatok melyikből mennyi szokott lenni, és mennyit szeretnétek?



2022. júl. 8. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyaranta HETI két három közös program. Szerencsére sok ingyenes lehetőség van, így nem terheli le a pénztárcát, csak szervezést igényel.


Otthon ülős pedig minden nap, együtt lakunk.

2022. júl. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

Egyre kevesebbet járunk társaságba mert egyre féltekenyebb. Es a kikapcsolodasaink javareszt a tarsadalomban is zajlanak. Habár bulizunk kettesben is a kocsiban akár, de azert jolesik emberek kozt ülni.

Ez utobbi redukálodik le nagyon. Hogy mi valahol valakikkel.

Nekunk szerintem befellegzett. Élhetetlen kezd lenni a feltekenysége.

2022. júl. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Heti 2 alkalom.
2022. júl. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Ja amugy napi szinten bármi van illezve volt. Nem egy haverjánál van party akár hétfo reggel is🤣
2022. júl. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Uuu de irigyellek titeket, akiknek heti több is van. Nálunk havi max 2, de inkább 1. :(
2022. júl. 8. 15:57
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha beéred ennyivel/ ilyen típusúak vagytok, akkor nincs ezzel baj, ez nem verseny.
2022. júl. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én sokkal többet szeretnék, de a párom nem. Illetve a munkahelyeink miatt se olyan egyszerű megoldani. De én örülnék neki, ha több lenne. :(
2022. júl. 8. 16:56
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy előző kapcsolatomat ez a “távolság” ölte meg, elhidegültem tőle. Munkahelyet váltott, ellentétes időbeosztás, túlórák. A családjára (szülők,testvér) is időt szánt és természetesen egyedüllétre is szükség volt, én voltam az utolsó, akire időt szakított. Azzal magyarázta, hogy de hát együtt lakunk és velem van a legtöbbet, de az alvást én nem vettem közös időnek, hiszen nem is egyszerre feküdtünk a beosztás miatt és nem is minden éjjel tudtunk együtt aludni. A munkahelyünkön nagy ritkán lehetett írni. Akkor jött el a mélypont, amikor rájöttem, hogy a portás többet tud a napomról, mint a barátom…
2022. júl. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!