Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mosdóba pisiltem, barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mosdóba pisiltem, barátnőmnek nem tetszett. Hogyan magyarázzam meg?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hete belepisiltem a mosdóba, ő pedig benyitott.

Egy szót sem szólt csak kiment. Úgy vettem észre nem tetszett neki. Azóta nem hozta fel a dolgot, meg kéne magyaráznom hogy ez normális a férfiaknál vagy hagyjam és megszokja?



2022. júl. 9. 15:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
98%
Pisilj a vécébe. Ez nem opció?
2022. júl. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%
Férfiaknál normális? Nem tudom, én még sose hugyoztam bele, pláne nem rendszeresen.
2022. júl. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
98%
Miért nem a wc-be csináltál?
2022. júl. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%
A nagy dolgot is oda?
2022. júl. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
95%
A kérdező csak provokál, unatkozik és kiír egy ilyen kérdést, pedig ő is tudja hogy nem normális dolog!
2022. júl. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Ne legyetek álszentek kérlek.

A wc is opció igen, de ha gyorsan kell pisilni csak odatartod pisilsz es takarítassal kezmosassal egyutt kevesebb vizet is hasznalsz.

Termeszetesen nem mosdóba megy a nagydolog.

2022. júl. 9. 16:01
 7/29 anonim ***** válasza:
95%
Neked ez a fétised? Ez a kérdés már volt vagy kétszer az utóbbi hetekben.
2022. júl. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nem a fétisem, kamaszkorom óta igy csinálom. Nem nagyon tudjátok megmagyarázni mi a gond ezzel ugye?
2022. júl. 9. 16:20
 9/29 anonim ***** válasza:
93%

Undorító állat vagy, az a gond vele.

Az, hogy ezt nem érzékeled, ettől még betegebb. Én telibe hánytalak volna a csaj helyèben. De minimum kidomestosoztad volna a szemem láttára.

2022. júl. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
10%
Teljesen normális, én is így csinálom, mikor nincs itthon az asszony.
2022. júl. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!