Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan oldjam meg a munka-edzé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg a munka-edzés-férj egyensúlyt?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok, kiskoromtól kezdve túlsúlyos. Egész családom az egyébként sajnos. Emiatt nagyon nehéz volt, de végre eljutottam odáig, hogy eldöntöttem, lefogyok. Ennek a hozadéka, hogy hihetetlen, de elkezdtem futni, és imádom. Napi 1-2 óra hosszáig futok, kocogok. A férjem eleinte támogatott, viszont mostanában húzza a száját, amikor veszem fel a futócipőmet.

Megkérdeztem, baj-e hogy megyek, azt szokta mondani, hogy nem, bár néha kicsúszik a száján, hogy vele is maradhatnék. Ő nem fog eljönni velem, ez kizárt. Mindketten dolgozunk, 5-6-kor érünk haza, én olyan 6-fél 7-től megyek, legkésőbb 8-kor hazaérek. Akkor már fáradt vagyok, csinálunk kaját másnapra, 10-kor fekszünk aludni.


Fontos számomra a futás, és a férjem is, igaza van és lelkiismeretfurdalásom van néha, amikor megyek. Mit tegyek? Itt most a testem+lelkem állapota áll szemben a lelkem+szívem állapotával.



2022. júl. 9. 19:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%
Amelyik férjnek az önzősége fontosabb, mint a felesége egészsége, ahhoz kár volt hozzámenni.
2022. júl. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
Egy ora sport mindenkinek kell. Ne sajnalj ennyit a testedtol. Te is dolgozo no vagy, eltartottnak kene lenned hogy ra is jusson ido. Amugy meg siman feltekeny, fel hogy lefogysz es dobod.
2022. júl. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
41%

A, Vesztek egy futópadot és ott futsz mellette míg ő a tv-t bámulja.


B, Eljársz futni és sz@rsz rá. De 1 év se kell és nem lesz ott. Ő se hajlandó veled menni, te sem vagy hajlandó miatta otthon maradni. Nem is értem, miért vagytok együtt még?


C, Keresel másik mozgásformát. A fogyáshoz nem kell napi 2 órát futni. 40 perc aktív mozgás után jut el a szervezet oda hogy az elraktározott zsírt kezdi el felhasználni. Napi 1 órával simán lehet fogyni, ha mellette odafigyelsz a kajálásra is (CH elhagyás).

2022. júl. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
8%
1 kiadós cumi, és lenyugszik a pasika. Pl.: mikor hazaérsz a futásból, közös zuhany alatt.
2022. júl. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

#4

És a nőnek abban mi a buli?

2022. júl. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
9%

5.-re.


Hogy a pasikája lenyugszik.

2022. júl. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem itt létezik olyan kompromisszum, hogy nem minden nap mész el futni, hanem csak heti 3x mondjuk, és akkor a maradékban van időd magadra (hobbi, relax, akármi) és a férjedre is.

Vagy még reggel, munka előtt kerítesz rá sort, amihez persze korábban kell kelned, de ha ezt esetleg meg tudod valósítani, akkor minden estéd a férjedé lehetne.


Én nem látom ezt megoldhatatlan problémának, szerintem itt mindketten lehettek annyira rugalmasak, hogy ne kelljen kettészakadnod.

2022. júl. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%

#6

Azt értem. A kérdés úgy szólt, hogy a nőnek mi a jó benne...

2022. júl. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

8.-ra.


Te kötözködsz, vagy nem megy a szövegértés?


Az a jó benne a csajnak, hogy bekussol a pasija. És legközelebb nem fogja zavarni, ha futni megy, mert tudja: futás = cumika.

2022. júl. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
98%

Jaaa... Szóval az a jó benne, hogy a pasinak jó...

Értem. (Nem tudom, ettől melyik nő elégül ki.)

2022. júl. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!