Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátnőm fel van puffadva,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm fel van puffadva, hogyan tudnék neki segíteni hogy jobban legyen?

Figyelt kérdés
Átjöttem hozzá és azzal fogadott nem jó a pocija. Most alszik de azon gondolkodtam hogy segítsek neki, van erre valami jó praktika? Szokta értékelni mindog ha a kedvében járok. :)

2022. júl. 12. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Hagyd békén, ha felébred kérdezd meg, hogy jobban van -e, és, hogy tudsz -e segíteni.
2022. júl. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudok praktikát, de el kell mondanom, hogy nagyon aranyos vagy, hogy segíteni próbálsz neki, nagyon szerencsés veled :)
2022. júl. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Espumisan tabletta. 20 perc alatt rendbejön.

Ha meg menstruál csak puffadást hazud akkor cataflam, csoki és éreztesd vele hogy szereted

2022. júl. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
Fincsi ánizs tea vagy kamilla tea jó meglepi lehet számára, azok nagyon jók puffadásra, vagy még a citromfü is, amelyik épp kéznél van.
2022. júl. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%

Espumisan tabletta sokaknak beválik, édeskömény tea, gyömbértea, forró fürdő (a lényeg, hogy meleg érje a hasát). Ha van melegítőpárnája, azt is érdemes használni, viszont ha amúgy nem szokott puffadni, egy alkalom miatt nem érdemes rá beruházni (a jobbak 10000 ft körül mozognak).


Ha rendszeresen vannak panaszai, érdemes lehet kivizsgáltatni, én ismerek egy jó gasztroenterológust, ha szükség van rá, írhatsz. :D

2022. júl. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%
Iberogast cseppek, 1 dl vízben 20 csepp. Nekem egyedül ez vált be.
2022. júl. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!