Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Alkoholista lány hívogatja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkoholista lány hívogatja, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Pasimmal fél éve ismerjük egymást és 2 hónapja költöztünk össze. Már korábban is tett róla említést, hogy van egy női barátja régről akinek sokszor ő nyújt lelki segítséget mert állítólag nincs senkije és a nő visszaeső alkoholista. Ha inni akar vagy már részeg, felhívja a párom, beszélgetnek, néha egy kávé erejéig talalkoznak.

Ez rendben van részemről, hogy segít valakinek viszont most először hallottam őt vele telefonon beszélgetni. Párom elvonult egy másik szobába és olyan lágy hangszínre váltott amilyenen nem szokott a haverjaival. Szóval kihallatszott belőle ez a gyengédség és ez már zavar, nem tetszik.

Megmondtam neki, hogy rendben van addig amíg nem titkolja, hogy talalkozgat ezzel a nővel, láttam rajta hogy zavarban van.

Állítólag párom előző barátnője elmart minden női barátot páromtól. Én nem akarok ilyen lenni de be kell valljam, hogy nagyon zavar ez a csaj. Felnőtt ember, miért nem oldja meg a saját életét ahelyett hogy az én pasimat hívogassa. Ti mit tennétek? 30 évesek vagyunk.



2022. júl. 17. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagynám a fenébe. Jöjjön össze akkor azzal a "barárjával" engem meg nem idegesítsen tovább. Elmart tőle minden női barátot? Vajon miért? Ez a túlzott gyengédség a nő felé....senkit nem nézhet annyira hülyének hogy elhigyje csak barátok.
2022. júl. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, nagypn puffogok, csak próbálok lehűlni mielőtt felhozom majd neki ezt a témát.
2022. júl. 17. 09:59
 3/10 Noren1989 ***** válasza:
100%
30 évesen nem mennék bele egy ilyen "kapcsolatba".
2022. júl. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szép dolog ha valaki empatikus és segítőkész, de mindennek megvan a maga helye és ideje.

A lány kérhetne segítséget erre szakosodott emberektől, segélyszervezetektől (anonim alkoholisták stb). Illene tiszteletben tartania hogy a párod kapcsolatban van veled.

Itt az oldalon olvastam már olyan férfiról is, aki egy egyedülálló nőnek adott pénzt akinek gyerekei voltak, de a gyerekek apja nem törődött velük. Ezért a pasasnak nem volt szíve ezt végignézni és ő pénzelte a családot, közben meg volt egy barátnője akinek ezt végig kellett asszisztálni. Szerintem már nincsenek együtt (vagy nagyon buta a nő ha igen).

Ezt csak azért írtam le, hogy lásd akár addig is fajulhat a történet, hogy a nőnek pénzre lesz szüksége és majd a párodtól fog kérni. Nem csak figyelmet, időt fog rászánni, hanem majd pénzt is.

Nem azzal van baj ha valaki segít egy másik emberen!

De ebben az esetben akkor miért nincs párkapcsolatban azzal a csajjal? Vagy miért nem intéz a nőnek valami segélyszervezetet akihez folyamatosan fordulhatna, ahelyett hogy őt hívogatja?

Egy párkapcsolat normál esetben két emberről szól, és nem háromról.

2022. júl. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy megerősítést adtok. Nagyon nem tetszik. És igen, ennek lesz következménye ha folytatódik és nem a jó irányba.

Huh, azért ez elég meredek amit írtál, hogy a pasas pénzelt egy nőt. Mennyi lehúzó ember van!

2022. júl. 17. 10:18
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális dolog, bármennyire annak állítják be az ilyen csódtömeg pasasok a szintén gáz kis barátnőiket. Hagynám a fenébe...
2022. júl. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Annak a másik nőnek is meg kellene értenie, hogyha a férfi kapcsolatban van, nem használhatja folyton őt, a párodnak meg te kellene hogy az első legyél, ha téged ez zavar, látja hogy zavar, neki kell lépéseket tennie. Vagy ha nem tesz, neked kell, ha nem akarod ezt megszokni.

Plusz a barátodnak lehet voltak rossz élményei előző kapcsolatából, de azt nem rajtad kellene levernie. Nyilván normális baráti kapcsolatokat ne verj szét, de az érzi az ember, mikor preferálja a párja a barátokat, helyette. Ha valakinek függőségi problémája van azt nem egy barát fogja megoldani, ahhoz nekik kell szakszerű segítséget kérnie. Amiben Mellékesen segítenek a barátok.

2022. júl. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Tán ideje neked is kicsit lerészegedni naponta, hogy a versenyben maradhass:DDD


Hívd meg a nőcit egy alkoholmentes ebédre és tolj az arca elé egy pár elvonókúrás lehetőséget meg lelkisegély-szolgálati elérhetőségeket.

Megérti vagy úgy megsértődik, hogy sose látod többé, de párod se, mert úgy tálalod, mint "mi ötletünk".

2022. júl. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Basszus annyira örülök, hogy írtatok nekem. Köszönöm szépen! Még magamban keresgéltem a hibát mert pillanatig azt hittem hogy nem jogos a bosszúságom.

Mindenkinek köszönöm aki vette a fáradságot, hogy rövidebben vagy hosszabban írjon, angyalok vagytok!

Ez az utolsó ötlet pedig zseniális 😊

2022. júl. 17. 18:21
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérlek ne keresd magadba a hibát s ne higyj el mindent a párodnak! Egyáltalán nem normális amit csinál! S valószínűleg neked hazugsággal meg magyarázza, nyílván dugja is, mi másért foglalkozik vele!?

Én történetem.

Volt egy exem(pasi), aki tartotta az exével a kapcsolatot. Azzal magyarázta h a közös kutya miatt, aztán kiderült még pluszban h a KATA a csaj nevén volt.

Azt mondta h minden exével tartja a kapcsolatot. Egyik hívta telón, nem vette föl előttem. Lement sétáltatni a kutyát, s akkor hívta vissza.

Közben megismerkedett egy nővel, akit azzal magyarázott h segít neki a melóban fejlődni, h olyan kutyája van ami jó hatással van az övére.

Nekem ezek nem jöttek be, nem is bíztam benne ezért. Szétmentünk. Utána kiderült h mindet dugta, velem együtt...

2022. júl. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!