Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátnőm egy másik férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egy másik férfival él albérletben, nekem úgy tűnik ő fontosabb, mint én. Ez normális egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A történethez hozzá tartozik, hogy mikor mi összejöttünk, még nem tudtam, hogy volt köztük bármi is. Majd később elmondta, hogy pár hónapig kavartak, és szerelmes volt belé. Elméletileg befejezték, viszont kiderült, hogy több alkalommal is együtt aludtak, mikor már együtt voltunk. Állítása szerint nem történt semmi,én hiszek neki, mert egyébként mindent elmond. Megbeszéltük, hogy ez nekem nem fér bele. Igazat adott nekem, azóta nem történt ilyen állítólag, azonban engem zavar a tény, hogy együtt laknak. Elköltözni onnan nem szeretne. Sokszor neki előbb meséli el milyen napja volt, vagy épp neki mesél valamit, amiről már érdeklődtem, de nem akarta elmondani... Kérlek segítsetek, bennem van a hiba, hogy zavar, vagy jogos az érzésem?

2022. júl. 19. 12:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy benned van a hiba, ez nonszensz, nem fér bele egy kapcsolatba.

Szerintem dugnak is, de ez az én véleményem.

2022. júl. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen jogos. Ebben az elmebeteg feminista világban még azt is lenyomnák a torkodon, hogy te vagy a szemét korlátozó elnyomó, de ez nem így van. Nagy tiszteletlenség más pasival összebújva aludni. Ha nem is volt megcsalás, ez mar nagyon közel van ahhoz. Arra meg bizonyítek, hogy nem érdekli, te mit érzel. De ha rajtad aludna más lány, még a barátnőd lenne megsértődve, hogy micsoda szemetek a férfiak. Szakíts vele!
2022. júl. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de: 😂

Hajtsad el a p*csába. Nyilván ahogy előttem mondták, még mindig dugnak.

Mindent elmond neked? Azt te csak hinni szeretnéd!

Komolyan mondom, nem éri meg érzelmeket nagyon belefektetni ha így állt hozzád már a kezdetektől.

2022. júl. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Te mekkora veréb vagy..., majd ha terhes lesz a másiktól, és az kidobja, na akkor kellesz majd neki.
2022. júl. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szóval együtt él egy pasival, akibe nemrég szerelmes volt. De persze nincs köztük semmi, mert téged szeret, de hozzad már nem költözne.


Aha, jó reggelt, remélem csak napszúrást kaptál hogy nem jöt at ez mekkora kamu.


Vagy mégis mivel indokolja hogy el se akar jönni onnan? A másik pasi ismer téged?

2022. júl. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

Jó naiv vagy. Ha szerelmes volt belé, az nem múlik el csak úgy, ha együtt laknak. Szerinted miért nem akar tőle elköltözni?

Azért nem ő a "párja", hanem te, mert valószínűleg a pasi csak szexre használgatja, ha nincs jobb. Ő meg reménykedik, hogy lesz köztük több is. Te vagy a szamár, hogy értsd.

2022. júl. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
#6, szerintem meg kérdező a szerető
2022. júl. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Oké, nem akar elköltözni. Na és a srác, ő sem?
2022. júl. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%
Nem lennék együtt ilyen nővel. Fiú baráttal együtt élni még valamennyire oké, de olyannal, akibe szerelmes voltál/vagy és lefeküdtél, az nem fér bele.
2022. júl. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nőként ìrom,hogy dobd ki. Ez nem megengedett egy kapcsolatban,csak szòrakozik veled.
2022. júl. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!