Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi volt az utolsó hàzimunka,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az utolsó hàzimunka, amit a pàrod megcsinàlt, önszàntàból? Mennyi csinàlta jól?

Figyelt kérdés

A pàrod fèrfi, vagy nő?


Nàllunk a mosogatàst talàlta ki, hogy megcsinàlja, mert este fàradt voltam... A figyelmessèg 5*, viszon a tànyèr aljàt elfelejtette elmosni.... A pàrom fèrfi.


2022. júl. 25. 10:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
tudom ajánlani a mosogatógépet
2022. júl. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

ha otthon vagyok reggelit készítek

főzök ebédet bármikor, grillezés egyértelműen az enyém

vasalok, amikor szükség van rá

takarítok

mosogatógépet ki- és berakom

kert


45/F

2022. júl. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Locsolást, gazolást, metszést csinált a kertben tegnap. Ezeket általában ő szokta.

Jól csinálta, persze kertben mindig van meló. Viszont a melegtől alig lehet most dolgozni.

Párom férfi.

2022. júl. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Legutóbb én főztem, ő peidg vezette a kalóriaszámlálóba az adatokat. Ő főzni utál, én számolni.


Illetve el is mosigatott, kicsit sokat folyatta meg utána a talca körül tócsa állt. De letöröltem :D

2022. júl. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

Nem élunk egyutt nem vezetunk háztartast.

De pl azokott hozni rákot amit asszem vajban párol meg nálam, meg salátákat ilyesmiket néha összedob. Mosatlan alig van engem meg se hat.


Olyasmiket cainál inkább hogy pl megjavíttatja egy egy ékszerem, vagy átrakja a tv t egyik helyrol a masikra ha kérem vagy megcsinálja a villanykapcsolot.


Sőt. Az egész kecomat fel akarja újítani és el akarna tartani hogy elgogadjam teljes társamnak es együtt éljek vele. De nem akarok mert veszekedéseknél nemnormális.

2022. júl. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
*szokott hozni
2022. júl. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mikor legutóbb alkalom volt rá. Elmosogatott, teljesen jól. A párom a férfi a kapcsolatban.
2022. júl. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Párom mindent megcsinál, normálisan.

N 30

2022. júl. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mivel nála vagyunk a legtöbbet, így mindent megcsinál. Amúgy ha nincs ideje, vagy épp otthon vagyok, megcsinálom én is.
2022. júl. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

Mindent megcsinál a mosogatást utálja. De múltkor míg aludtam azt is megcsinálta. Istenien főz, beinditja a mosógépet, kitereget.

Ő a férfi

2022. júl. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!