Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lassan 10 éve vagyunk együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 10 éve vagyunk együtt párommal de kb : 3 évvel ez előtt nagyon megváltozott , nem enged közel magához , nem simogathatom meg - stb , ezért szex sincsen köztünk igazán . Miért lehet ez , miért lesz ilyen egy nő ?

Figyelt kérdés

Én 46 , párom 40 éves nő . Számomra érthetetlen ami történik velünk , sokat kérdeztem már , de mindig ugyan az a válasz , fáradt , álmos , vagy csak nem kívánja a testi kapcsolatot . Csókot , ölelést pl: utoljára kb: 7 évvel ez előtt viszonzott számomra .

Jelenleg hozzá sem érhetek , intim területen .

Ha pedig nagyon megkívánom és a sokadik felszólításra sem adom fel a próbálkozást , akkor határozottan rám "kiabál , hogy értsed már meg , hogy nem akarom !!!

Nincsen páromnak szeretője , nem is olyan típusú nő és amúgy jól kijövünk egymással , de szexuálisan nagyon elzárkózik tőlem és ha néha van is köztünk szexuális együttlét , abban sem igazán partner .

Mondtam már páromnak , hogy nekem ez így nagyon nem jó és szerintem sok más férfi már régen megcsalta volna , vagy egyenesen elhagyta volna a fenébe .

Nem értem , hogy válhat ilyenné egy olyan nő , aki úgy 7 évvel ez előtt , még merte kezdeményezni is a szexet és partner volt benne ?!

Igaz , azóta vált ilyenné , amióta szült .

De az óta , mi történhetett ?



#Aggódó Férfi .
2022. júl. 31. 22:21
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
89%
Sajnálom, nem kellesz neki.
2022. júl. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Hogy miért csinálja, azt ő tudja. Nem ártana őszintén elbeszélgetni vele, és keresni egy szexuálpszichológust.
2022. júl. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
43%

te pont ugyanolyan vagy? nem kopaszodsz? nem eresztettél sörhasat? nem lettél igénytelen? mert ha valamelyik nem igaz, akkor lehet már nem vonzódik hozzád

ha szült pár gyereket, akkor is nyilván megváltozik az ember

és ami még kérdéses, hogy ki csinálja a házimunkát, főz stb stb. mert ha dolgozik és mellette főz, mos, rendet rak, porszívózik stb és te meg csak dolgozol akkor jogosan fáradt és álmos.

próbálkoztál már azzal, hogy kicsíped magad, leveszel minden terhet a válláról pár hétig, hagyod napi 8-9 órát aludni és ezalatt elviszed randira, vacsira, sétáltok, koccintotok és utána sem kíván?

2022. júl. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
90%

Elvesztette a női szerepét. Átváltott anya funkcióba. Ezt nagyon sokan elrontják. Az elején úgy vannak vele hogy hát még kicsi a baba ez természetes. Pedig nem.

Engem megkőveznek itt szó szerint ha azt írom hogy én bizony a babát is ráhagytam rokonokra pár órára csakhogy a férjemmel ketten töltsünk minőségi időt. Ahogyan nőtt 1 évesen már napokra is mehetett a mamához. A gyereknek nem okozott törést, mi meg tudtunk egymással is foglalkozni. Az udvarlás, randizás ugyanúgy megmaradt az életünk része, mint a baba előtt. Ahogy a törödés és az intimitás is. Ehhez olyan pár is kelett aki nem várta el hogy itthon egyedül mindent megoldjak és én csináljak.

2022. júl. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

3 - nak köszönöm , jó dolgokat írtál .

Teljesen igazad van : sajnos fél kopasz lettem , ami elég idiótán áll nekem és talán nem olyan nagy , de igen , kis pocakom is lett , ám az igénytelenséget nem érzem , hogy magamra kellene vennem .

Viszont párom is változott : neki is lett kis pocakja és igen széles kezd lenni a feneke , de ettől én még vonzónak találom őt és kívánatosnak .

Nos ami igazán le fárasztja munkán kívül , az nem a házi munka , inkább a gyerekek , ez tény .

2022. júl. 31. 22:37
 6/38 A kérdező kommentje:

4 - ek is köszönöm a választ .

Igen a gyerekek nagyon ki merítik páromat , ez igaz .

Ráadásul nem is akarnak a szobájukban elaludni , csak köztünk .

Páromhoz viszont annyira ragaszkodnak a gyerekek , hogy ő nélküle sehol nem maradnak meg , egyetlen órát sem , ez alól kivétel az iskola s óvoda .

2022. júl. 31. 22:42
 7/38 anonim ***** válasza:
83%

6#

Meg is van a probléma forrása.

Semmi szabadideje nincs neki sem. Munka házimunka gyerek. Nem tudom milyen idősek a gyerekek, de írtad hogy ovodába iskolába járnak. Nekik már nem kéne a szülői ágyban feküdni. Így persze hogy intimitás sincs, kinek van kedve úgy szeretkezni hogy a gyerekek ott fekszenek? Mennyivel másabb lenne ha ketten feküdnétek ott, beszélgetnétek, filmeznétek, kicsit romantikáznátok.

Szerintem is jó ötlet lenne a párodnak egy párterapeuta, sok mindenben tudna segíteni.

2022. júl. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Hogyan , vagy hol lehet találni egy ilyen pár terapeutát ?

Hogyan kell elképzelni egy - egy terápiát ?

2022. júl. 31. 22:56
 9/38 A kérdező kommentje:

Mondjuk amikor a gyerekek elalszanak , mindig át viszi párom , vagy én a szobájukba , ám ekkorra párom már nagyon álmos ( érthető ) .

De pl: tegnap este már aludtak a gyerekek és mi még beszélgettünk az ágyban , átöleltem s hozzá bújtam , de amint a bugyijához akartam érni , azonnal el lökte a kezemet és rám szólt , hogy hagyjam .

2022. júl. 31. 22:59
 10/38 anonim ***** válasza:
72%

"Nos ami igazán le fárasztja munkán kívül , az nem a házi munka , inkább a gyerekek , ez tény"


Tehát a házi munkából te is kiveszed a részed? Mert ha nem, akkor igenis fárasztó és frusztráló, hogy egyedül kell csinálnia, miközben a másik felnőtt fél nem csinál semmit. Gyerekekkel mennyit foglalkozol? Tanulsz az iskolással? Elviszed őket játszótérre, sétálni, hogy legyen neki valamennyi ideje magára?

Ha az az indoka, hogy fáradt, akkor valahol el kell kezdeni őt tehermentesiteni, mert különben mindig fáradt lesz.

2022. júl. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!