Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ahol a nő háztartásbeli, ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahol a nő háztartásbeli, ott a férfi egyáltalán nem csinál házimunkát, vagy ha igen, miket? Nálatok hogy működik?

Figyelt kérdés
Illetve van-e gyerek(ek) és hány éves(ek)? mert szerintem ez se mindegy.
2022. aug. 1. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Itthon vagyok gyeden, a párom is kiveszi a részét a házimunkából. Nincs olyan, ami állandó dolga lenne, inkább úgy szokott lenni, hogy ha épp van ideje, besegít valamiben, amire szükség van. Ilyenkor viszont bármit a teregetéstől a mosogatásig, bevásárlást is átvállalja, porszívót is megfogja, ha kell.

Házias, főzni is szeret, ez nem változott azért, mert most itthon vagyok.

2022. aug. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. 4 és 1 éves gyermekeink vannak.
2022. aug. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Hellmano ***** válasza:
87%
Az én szomszédasszonyom háztartásbeli, 3 gyerekkel és ott nemhogy a férfi nem csinál semmit, hanem az asszony és a gyerekek nem csinálnak semmit! Ha hazaér szerencsétlen ember a melóból, akkor még utána neki kell lenyírni a füvet meg ilyenek, mert a gyerekei is lusták meg az asszonya is...egésznap semmit nem csinálnak, amíg nincs itthon az ember és gyanítom házon belül sem sokat tesznek, mert elég sokszor van kiabálás a kaja meg a mosatlanok miatt, ami kihallatszik (nem cigányok).
2022. aug. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
3 as, neked se lennék a szomszédod 😅 Ablakuk alatt szoktál álldogálni, hogy mindent tudsz róluk? Egyébként nálunk anyum volt nagyon sokáig háztartásbeli, már bőven sulisok voltunk, ő csinált otthon nagyjából mindent, de apu is besegített a mosogátasban hétvégi főzéseknél stb. Nem volt belőle sosem vita, hogy ki szedjen fel 2 porszemet a lakásban.
2022. aug. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Hellmano ***** válasza:
91%
#4 Kertes csendes családi házas környéken élek, ahol nem kell másnak az ablaka alatt állni, hogy halljad, ha ordibálnak egymással :D Főleg este , amikor, még nagyobb a csend... a többit meg simán látja az ember, hogy soha nem csinálnak semmit csak az ember sertepertél a ház körül. Hidd el én nem vagyok rá kíváncsi, hogy mit esznek/isznak stb. de ha az egész környék azt hallgatja, akkor mit tegyünk ? :D
2022. aug. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a felesègem otthon van... Èn kiveszem a részem. Van olyan amit nem csinálok meg, mert csak több munka lesz utánnam, de amit tudok besegítek neki...
2022. aug. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Anyum dolgozik, mégis ő csinál minden hazimunkát, apum kb olyanokat csinál meg, hogyha neki kell sürgősen egy ing, akkor kivasalja, ha a szemetet az ajtó elé teszi anyum és apum pont megy el otthonról, akkor leviszi, a tányért berakja a mosogatóba.


A barátnőm most se nem dolgozik, se nem tanul, éppen nehéz időszaka van lelkileg. A párja dolgozik. A barátnőm csinál minden hazimunkát, így érzi igazságosnak, amíg dolgozott ő is, addig megosztották.


Nővérem amióta az első gyereke megszületett (5 éve), azóta csak alkalmanként dolgozott, most egy másfél évessel van otthon. Annyira nem tudom, hogy osztják meg, biztos nem nővérem csinál mindent, de azt tudom, hogy amikor az első gyerek baba volt, akkor párszor a férje lecseszte, hogy miért nem csinálta meg a hazimunkát, hiszen otthon van.

2022. aug. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Párom 8 órázik, én htb vagyok.


Semmit sem csinál (jó a pókokat leszedi), de miért kéne neki? Ő ledolgozza az irodában a munkaidejét, én meg csinálom az itthoni dolgokat.


Amikor én is dolgoztam, akkor ő takarított, én főztem.

2022. aug. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A férjem dolgozik, én háztartásbeli, 2 gyerekünk van. Mire felkelek elkészíti a teát, kávét, reggelit. Napközben én megcsinálom a gyerekekkel kapcsolatos dolgokat, főzést, mosást, bevásárlást. Este vacsorával várom de a mosogatást ő csinálja - az évek alatt, amikor még mindketten dolgoztunk, így alakult ki, és őszintén szólva a mosogatást annyira utálom, hogy soha nem erőlködtem érte.. tudom ez nem túl szép dolog. Hétvégén a takarítást kb fele-fele arányban csináljuk. Porszívózás, portörlés, rendrakás a lakás egyik felében ő szokta csinálni és a fürdőt is ő takarítja. Havonta párszor ő is szokott főzni.

Nem akartam h 100%-ban én csináljak mindent, mert az ember ha nagyon elszokik tőle utána már nagyon nehéz lesz rávenni újra. Legalábbis a szüleimnél, ismerősüknél ezt láttam. Aztán persze kitudja. De a férjemmel megbeszéltük és neki is így jobb, mert ő nem annyira szereti a tétlenséget és még rendmániás is. Az egyetlen hátránya hogy én viszont néha hajlamos vagyok kicsit elkényelmesedni így.

2022. aug. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!