Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van itt olyan, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek a párja, férje, éllettársa, vagy gyerekeinek az apja tudatmódosító drogokat használ? Tiszta nőként hogyan és miért éltek vele?

Figyelt kérdés

2022. aug. 1. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerettségi körömben sok narkós van, és az a tapasztalatom, hogy vagy ezer éve nem volt normális kapcsolatuk vagy akinek van szintén narkózik és így jól kijönnek. Nem ismerek olyan embert aki párkapcsolatban, tiszta fejjel együtt tudna élni egy drogossal.
2022. aug. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pedig sokan vannak, csak nem mindenki beszél róla
2022. aug. 1. 20:45
 3/5 anonim válasza:
Nem tudnék így élni,az ilyen tegye tönkre a saját életét,de az enyémet és a gyerekemét ne! Évekig néztem,ahogy az alkesz mostohaapám részegen veri a szintén részeg anyámat. A mai napig csak hatalmas dühöt érzek mindkettő iránt,pedig ennek már lassan húsz éve. Valószínűleg nem leszek népszerű ezzel a válasszal,meg nem is igazán a kérdésre válaszoltam,csak a véleményemet írtam le. Kedves Kérdező,menekülj,ha van rá lehetőséged! A saját és a gyerekeid érdekében!!
2022. aug. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Előző vagyok. Egy életed van,ne hagyd,hogy bárki is elcsessze!!
2022. aug. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez igaz
2022. aug. 3. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!