Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm gyakorlatilag felhizlal?

Figyelt kérdés

A történet a következő: pár hónapja költöztünk össze a barátnőmmel és elég sokat főz a kezdetektől. Ez még nem is lenne probléma, de elkezdte hangoztatni egy idő után, hogy sovány vagyok meg hogy keveset eszek. Evésnél többször mondta miután megettem az ételt, hogy szedjek még egy adagot, de mondtam, hogy elég volt. Aztán egy idő után elkezdte azt, hogy kiszedi nekem az ebédet. Ez nem nehéz, mert hamarabb hazaér. Szóval mire hazaérek, már ki van szedve egy adag étel a tányérba és mosolyogva mondja, hogy "gyere egyél". Az elején nem rakott ki sokat, de az a fura, hogy azt vettem észre, hogy fokozatosan nő az adag, amit kirak. Ez abból is feltűnt, hogy a múltkor hétvégén nem volt itthon, nem együtt ettünk, tehát kevesebbet szedtem és elég éhes maradtam a régi szokásos adagom megevése után.

Továbbá furcsa, hogy a tányérokat lecserélte nagyobbra. Amikor megkérdeztem miért azt mondta, hogy azért, mert szebb az új. Először nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, de utólag fura.

Hétvégén sokszor van az, hogy több fogást csinál vagy sütit süt és nem szól róla, aztán miután tele vagyok mondja, hogy itt a süti. Ha nem kérem egyből, elmegyek tv-t nézni, akkor behoz egy tányérral, hogy egyek.

Ha meg együtt eszünk rendszeresen eljátssza, hogy baromi nagy adagot szed, nem eszi majd rám tukmálja, azzal a címszóval, hogy "ne dobjuk már ki".

Egy 2 hónapja lendült be a dolog, azóta 67 kilóról 75-re híztam 180 centihez és pocakom lett, nagy a fenekem, vastag a combom, megnőtt a mellem férfi létemre. Ezzel kapcsolatosan az is fura, hogy szexnél rendszeresen fogdossa a zsíros testrészeim, simogatja, dörzsöli és mióta híztam azóta felpörgött a szex, gyakran kezdeményez.

Mi ez?



2022. aug. 4. 19:59
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

#9

Megpróbáltam már hogy csak a felét ettem meg annak amit kirakott elém, de baromi éhes maradtam, elképesztően korgott a gyomrom, szédültem majd kimentem a konyháb és bekajáltam.

2022. aug. 4. 20:54
 12/37 anonim ***** válasza:
88%
11# akkor meg te élvezed. Egyél, és gyarapodj.
2022. aug. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Amúgy ha nem eszek, nem hisztizik vagy zsarol vagy ilyesmi. Szép csendben megnőtt a gyomrom kapacitása és ha nem töltöm meg akkor rosszul vagyon rendesen.
2022. aug. 4. 20:56
 14/37 A kérdező kommentje:

12

Sajnos van benne egy ilyen is mert jobban gerjed rám és élvezem a plusz figyelmet

2022. aug. 4. 20:57
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Napi kamu 3.0
2022. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szép lassan építsd le az adagot normálra.
2022. aug. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen beszélni kellene vele, legalább tisztázni, hogy miért csinálja.

Még rendben van a súlyod, de ha így haladsz, súlyosan el fogsz hízni, 8kg hízás 2 hónap alatt rengeteg.

2022. aug. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

Lehet nem 2 hónap volt, talán kicsivel több, nem tudom megsaccolni.


Amúgy csak ebédnél van nagy adag kaja, amúgy nincs. Most már amúgy nem nagyon tud több kaját csempészni a tányérra, mert már kvázi lefolyik. Két adagot rak fel kb. egy tányérba ahogy a héten nézegettem, most már második tányért kellene adnia mert fizikailag nem fér már.

Kívancsi vagyok mit lép, elémtol-e egy második tányért vagy sem.

Amúgy valószínű fogok még így hízni ha nem állok le, mert kb. 2 hónapja folyamatosan jön rám a tömeg, ez érzödik is. De gondolom ha nem adna többet már ettől akkor megállna a hízás.

Konkrétan bajlandó lennék bevállalni egy maximum 15-20 kilós súlytöbbletet, mert kissé tartok tőle, hogy elhagy és egyébként nagyon jól kijövünk meg másik nőt se egyszerű találni.

2022. aug. 4. 21:42
 19/37 anonim válasza:
100%

Hízás fétise van,azon belül feeder szereppel. Lányoknál ritka, de létezik. Beszéld meg vele, de ne úgy hogy leelmebetegezed és aberráltazod. Az ilyen embereket kínosan érinti hogyha úgymond "fényt derítenek a titkukra".Hogyha téged nem zavar, folytasd a hízást, kordában tartva. Mondjuk szedj fel tíz kilót, aztán fogyj le, majd megint. Nekem is ilyen hízlalós fétisem van, de én sosem folyamodnék ilyen alattomos módszerekhez, egyszerűen közölném, hogy kövéren jobban tetszik. Aztán ő dönt.

18 f

2022. aug. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagy, 180 cm es 75 kg? Ne röhogtess már, ferjem is ez a kategória , a pocak meg a vastag comb tuti kamu..

Ettől függetlenül a tukmalast meg hízlalást utalom, de sok családban divat, nalunk is, a pasiknal nyelni kell ..aztán raszoknak a sok evésre, aztán lehet azért is morogni hogy sokat eszik mennyit kell főzni. Elégge kontrollmaniás dolog.

2022. aug. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!