Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Sosem fog megbocsájtani?Ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem fog megbocsájtani?Ezt örökké megmérgeztem?Nehezen tudok örülni mások sikereinek.

Figyelt kérdés
Az élettársam életében először sütött kalácsot sőt úgy,hogy ő férfi.Először hülyének tettettem magam,mint aki nem tudja mit feleljen erre,(ööö tudjátok),majd leszoltam hogy egy sza ...lett.Persze csak azért mert nagyon irigy voltam rá,hogy ő tud ilyet mert én még soha nem készítettem ilyet.Nagyon elérzékenyült amikor lehurrogtam,lehet hogy ezt örökre megjegyzi.Lehet hogy ez egy elindítója egy szétmenésnek?
2022. aug. 8. 00:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Egy szög a kapcsolat koporsójába, az biztos. Gondolom nem ez az egyetlen toxik megnyilvánulásod.
2022. aug. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérj bocsánatot, mond el az igazat ameddig nem késő. Igen, igazából ez lehet egy mély szálka benne.
2022. aug. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Beteg vagy.
2022. aug. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet valaki ennyire g@ci..
2022. aug. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
te viccen kívül értelmi fogyatékos vagy
2022. aug. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérj bocsánatot és örülj neki, hogy ő ilyet is tud, sőt mi több, örömet akar szerezni neked vele. Az irigységre pedig az a legjobb megoldás, hogy te is megpróbálod.
2022. aug. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Amire irigykedünk, azt valójában mi is akarjuk (különben nem irigykednénk rá), csak nem teszünk energiát a megvalósításába, mondjuk mert kevésnek érezzük magunkat hozzá. Azon kívül pedig mindig a végeredményre vagyunk irigyek. Az hogy mennyi munkával, lemondással járt a siker, azt kevésbé vesszük észre.


[link]

2022. aug. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
nyomorult edd meg amit főztél
2022. aug. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, ez nem az első, és nem az utolsó aljas megnyilvánulásod. Nem az a kérdés, hogy örökre megjegyzi-e. Hanem hogy esetleg még helyre tudod-e hozni, és "csak" egy örök tüske marad ez az eset, vagy esetleg elindít egy folyamatot, ami a kapcsolat végéhez vezet? De talán utóbbi jobb is lenne. Neked nem való párkapcsolat, ő meg talán találhat egy értelmes nőt. Olyat, aki szereti is. Mert nem, te nem szereted. Ezek után ezt ne próbáld nekünk beadni. Ha nekem a szerelmem csinál valamit, az mindenképp örömmel tölt el, Ilyen jelzőket meg akkor sem mondok rá, ha tényleg nem sikerült jól. Mert szeretem őt, és ha valamit elér, akkor büszke vagyok rá.
2022. aug. 8. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Neked nem való kapcsolat.
2022. aug. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!