Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan költöztetek össze?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan költöztetek össze?

Figyelt kérdés
Mióta voltatok együtt? Ki költözött kihez? Saját ház vagy albérlet? Pénzügyek innentől? Hány évesek voltatok?

2022. aug. 28. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapja. Hozzám költözött albiba, én a nő, 49N. Most költözünk sajátba (én örököltem). Kassza közös.
2022. aug. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szűk egy éve voltunk együtt.

Mindketten akkor "repültünk ki" a családi fészekből, úgyhogy senki nem költözött senkihez.

Albérlet.

A közös költségeket fizuarányosan intéztük, plusz havi X összeget mindketten félretettünk a későbbiekre.

Mindketten 26 évesek voltunk.

2022. aug. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

-egyik pasi (1 héten belul)

Eljottem anyatol mamához. 1 héten belul lett egy pasim aki akkor oda is koltoztetett a szuleihez aztan kulon alberlet (kozos kassza)


- masik pasi(1 honapon belul)

Kulfoldon dolgoztam megszunt a munkahelyem de kozben osszejottem egy sraccal akitol le akart nyulni a haverja a barátom meg hagyta igy kidobtam mindkettot es atmentem masik munkahelyre 100 km-el arrebb. Aztan nem jott be a melo 1 honap mulva visszamentem az elozo helyre es egybol az exem haverjanal laktam aki igy már 1 honapja kuzdott értem. (Kozos kassza)


-harmadik pasi (3 nap)

Felhivtam egy regi ismim jojjon bulizni velem. Aznap már a szuleinél aludtunk masnaptol nálam lakott.


Mindhárom kapcsolat komoly több éves eljegyzéses hazasságos.

2022. aug. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elég régen volt, 13 éve. Én akkor 20 éves voltam, a párom 23. 3 éve jártunk.

Albérletbe költöztünk. Az együttélés első napjától közös kasszán vagyunk, összerakjuk, amink van. Változó, hogy melyikünk mennyit keres. Minden kombinációt megéltünk már. (Ugyanannyit, férfi többet, nő többet).

2022. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

24 és 26 évesek voltunk, 7 hónapja együtt. Mindketten albiban laktunk lakótársakkal. Megbeszéltük 2 hónap után, hogy komolyan gondoljuk a dolgokat és össze fogunk költözni hamarosan. Na végül 5 hónapot kellett rá várni :D Kerestünk egy új albérletet. Felesben fizetjük a dolgokat, kajába a párom néha többet ad bele.


Annyira imádok vele lakni :)

2022. aug. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3 hónap után költöztünk össze albérletbe, felesben fizettünk mindent, majd két év után házasodtunk össze, akkor költöztünk közös saját lakásba és onnantól közös a kassza.

Én 28 voltam mikor összejöttünk, a férjem 29.

2022. aug. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Két év után költöztünk össze albérletbe. Amíg nem vettünk saját lakást, addig mindketten ugyanannyit dobtunk be a közösbe rezsire, kajára...kötelező kiadásokra. Maradékból meg mindenki úgy gazdálkodott, takarékoskodott ahogy akart.
2022. aug. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!