Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy lehetne rábírni a házimun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne rábírni a házimunkára a páromat?

Figyelt kérdés

1 éve lakunk együtt. Ő 40 éves férfi, én 36 éves nő.


Egész napokat dolgozom az otthonomtól 40 km-re, párom otthonról dolgozik.


A héten 5 napot egymás után 12 óraztam.

Este szóba hoztam, le kéne huzatolni és kimosni az ágyneműket, mire ő: "még 2 napot dolgozol, utána majd kimosod, én biztos hogy nem, ha rajtam múlik nem lesz kimosva".


Egy kicsit elpattantak az idegeim.

Nekem kell a szemetet kivinnem, porszívózni,felmosni, a fürdőt rendbe tenni, mosni, stb.

Ha ő mos,akkor csak a sajátját,hogy ne kelljen sokat teregetni. Párszor szóltam már emiatt, akkor egy kettő ruhadarabomat kimosta, de úgy teregette ki,hogy nem volt köszönet benne...


Múltkor rám szólt,hogy mossam el a poharakat ( amiket ő használt). Csak azért sem csináltam meg, mert besokalltam. Aztán nagy puffogva, duzzogva elmosogatta végül.


Ha én nem csinálom meg, akkor minden úgy marad,ahogy van.

Tudom,hogy én is hülye vagyok, de szeretném valahogy rávenni,hogy vegye ki a részét és ne rám várjon.


Normális válaszokat szeretnék. Köszönöm!


2022. szept. 1. 08:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Sehogy. 40 éves vén fsz ilyen szempontból nem fog megváltozni. Összeköltözés előtt kellett volna figyelmesebbnek lenni. Előtte hol lakott, ki csinálta a házimunkát?
2022. szept. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudok annál normálisabb választ adni, hogy ilyen férfival nem laknék együtt.

Ennyi idősen nem fog változtatni. Te meg nem az anyja vagy, hogy neveld.

2022. szept. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Leulteted elmondod h a hazimunka kozos dolog neki is kell zennie e tisztasagert es rendert.

Azt kell megerzenie h a hazimunkaban valo reszvetel nem neked sefitseg hanem az o alapveto dolga is. Es marhara nem erdekel h pl az ex helyette is mindent megcsinal.

Kap 2 hetet h osszeszedje magat utana ha nem akkor csak es kizarolag a sajat cuccod mosod es sajatagad utan mosogatsz.

Csak a sajat agynemud csereled.

Ha meg mindig nem, akkor dobd ki a fenebe a pasit.

Minden esetre elore kozold a dontesenek a kovetkezmenyet. Tudja h mi lesz ha nem lesz kozremukodo.

2022. szept. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
5%
De unalmasak már ezek a nyomorult kamukérdések!
2022. szept. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Nem véletlenül igaz az a mondás, hogy lakva ismered meg a másikat igazán.

Most végre rájöttél, hogy milyen ember ő valójában. Sok kapcsolat szakad meg akkor mikor már együtt élnek egy ideje a felek. Eleinte mindenki meg tudja játszani, hogy rendszerető, szorgalmasan végzi a házimunkát, de egy idő után nem lehet színészkedni, megmutatkozik a valódi személyisége.

Az alapszemélyisége senkinek sem változik, ezt gyerekkorunkból hozzuk, ki hogy szocializálódott. Kisebb dolgokban tudnak változni, igazodni másokhoz az emberek, de csak ha akarnak. Mivel a párod látja, hogy te megcsinálsz mindent helyette, ezért ő ezt kihasználja.

40 évesen már nem fog változni. Úgy meg nem érdemes együtt élni ha folyton feszültség van, és az egyik a másik cselédjeként funkcionál.

2022. szept. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy ,van akinek jön alapból de akinek ez sose volt normális dolog hogy otthin is csinaljon valamit,az nem fog változni,főlegcnem 40 évesen.
2022. szept. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

Apám ilyen pl. Semmit nem csinálna meg, a mai napig mondja hogy ez a nő dolga.

40 évesen már nem nagyon fogod tudni rávenni.

2022. szept. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
Hát, 40 évesen megnevelni már nem fogod. Vagy hagyod, hogy rárohadjon minden és észreveszi magát (talán, bár szerintem nem fogja) vagy elviseled így, esetleg kidobod. Vagy ugye ott van még a sok sok veszekedés... de az idegileg kicsinál
2022. szept. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
Normális válasz az hogy a vak is látja hogy nem illetek oasezcsak azt nem értjük ez neked miért nem esik le. 36 évesen lehet annyi eszed hogy aki ilyeneket mond és ilyen a hozzáállása azzal nem kell együtt maradni, nem 21 éves vagy, nincs közös gyerek, 1 éve vagytok együtt, mit akarsz ezen acsimbókon megváltoztatni, mi vonz benne, mi a normális válasz ha nem ez?
2022. szept. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%
Ettől a férfitól elköszönni kell, nem rábírni bármire is…
2022. szept. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!