Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit lêpnél ha ilyet mondana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lêpnél ha ilyet mondana barátnőd?

Figyelt kérdés

Hiába vagyunk együtt több éve tény hogy a kapcsolatunk nem fejlődött csak együttélésig.


Dolgozunk, meg " elvagyunk ", ritkán eljárunk ide oda.

Engem vádol h rám vár, meg nem önmaga..holott sosem hitegettem és tudja h elfogadom ha nem tud várni.

Pedig egy kapcsolat kettőn áll, tehát ketten felelősek érte..nincs olyan h az csak az ő hibája


De ami megrémisztett h 3 erős altatót is bevett már egyszer, meg az öngyilkosság is eszébe jutott..

Hiába több év ide v oda, nekem ez piros zászló..


Mondtam menjünk el pszichológushoz, de nem minek?- úgyis azt mondja szakítsunk. 33f 30l


2022. szept. 11. 22:32
 1/5 FoxtrotLidérc ***** válasza:
77%

Húbakker! Na ez nehéz kérdés... Kezdjük talán ott, mire vár ő, hogy mit csinálj? Ez nem derül ki számomra egyértelműen. Azt akarja hogy kérd meg a kezét? Vagy gyereket szeretne? Ezt légyszíves fejtsd ki! :)))


A másik... Mit takar az, hogy nem önmaga? Mit jelent ez szerinte? Mennyi szabadsága van melletted? Korlátozod-e valamiben?


Akárhogy is, itt NAGYON sürgősen komoly változtatások eszközlése szükséges. Alkalomadtán abba is érdemes belegondolni, hogy mivel kezdődtek nálatok a problémák. Mióta tartanak az áldatlan állapotok? Mi volt az a pont, amikor nem érezte önmagát... Önmagának. (Jobban nem tudom megfogalmazni így ződhajnalban, bocsi!). Az is megérne egy alapos beszélgetést, hogy mire volna ténylegesen igénye. Gondold ezt végig, bár... Sajnos látok reális esélyt arra, hogy ennek a kapcsolatnak annyi.

2022. szept. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Kiírnék még napi öt kérdést, aztán addig rágnám az életét, amíg nem 3 nyugtatót vesz be, hanem 30-at. Elvégre tiszta élvezet nézni, hogy 8 éve reszketve várja, hogy végre anya legyen, miközben eljegyzés se lesz soha a ku rva életbe. De persze az nem hazugság, hogy de, de te is akarod, csak még nem állsz készen, majd. Egyszer. Miközben azt se mered neki elmondani, hogy mi a bajod vele. Így legalább elvagytok.

Amúgy is ultraciki lenne, hogy egy nőd volt eddig, azt is szakít. Inkább ki kell várni, amíg öngyilkos lesz! Az nem lesz szégyen mindenki előtt, senkinek eszébe se fog jutni, hogy miattad boldogtalan.

Ugyebár...

2022. szept. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Egyébként legalább itt a magyarázat, hogy miért alszik állandóan.


Az miért lenne baj, ha a pszichológus azt mondja, hogy szakítsatok? Mert szerinted ez egy annyira boldog kapcsolat? Szerinted ez így tényleg normális, ahogy éltek?

2022. szept. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

A csajt se értem, mi a búbánatért van veled. Nekem egyszer volt olyan kapcsolatom amiben felmerült bennem az öngyilkosság gondolata. Na nekem meg az volt a piros zászló. Évekkel később jöttem rá, hogy a kapcsolat toxikus és engem bántalmazott az akkori partnerem főleg verbálisan.


Naponta írod ki a foggyos kérdéseidet, pedig egy valami oldalná meg - a szakítás.

2022. szept. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

Nyolc éve szidod őt. A csaj helyében... bszki, csoda, hogy csak három és nem 20 nyugtatót vett be.


Tegnap két kérdést írtál ki róla, ma eddig egyet láttam. Most igen... Egyikőtök hlyébb, mint a másik.

2022. szept. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!