Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lehet ok a szakításra,ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ok a szakításra,ha a párom férfi létére dologtalan? Most költöztem ide,egy másik meégyőből és tatarozás folyik. A barátom 31 éves, és semmit sem akar csinálni, folyton a szülei házában lóg.Egyedül kell mindent csinálnom. 28/n

Figyelt kérdés
A szülei nyaralni vannak 10 napig, és arra hivatkozik,hogy otthon fel kell mosnia meg ilyenek..Ha fel is jön hozzám,akkor csak dumál,meg eszik..semmi érdembelit nem csinál..Ma is egész nap a ház körül irtottam a bozótost, a gazokat..de egyedül szinte semmire sem megyek.Mondtam neki,hogy jönnie kellene segíteni,mert így jövőre sem lesz semmi a házzal, meg a felújítással..én hiába teszek meg mindent, és dolgozom serényen de füle botját nem mozdítja.Nem félek a melótól, sőt azért is álltam neki,mert nem bírom így elnézni az udvart..de akkor is,egy magam kevés vagyok. Nem ért semmihez, szerelni sem tud,és a kerti munkához sincsen halovány lövése sem.Olyan,mint ha nem is férfi lenne,hanem egy gyerek.. Én olyan környezetből jövök,ahol mindent megtanultam, és nem ilyen volt a munkához való hozzáállás mint a pasim családjánál. Mit tegyek,hogy mondjam el neki,hogy nem leszek az ingyen cselédje, ő meg egész nap a gép előtt ül? Van munkahelye, rugalmas itthon végezhető munkaidő, ezért ha azzal végzett, nyugodtan segíthetne. Nem tudom,mit tegyek...de nagyon idegesít, hogy ilyen dologtalan.
2022. szept. 22. 16:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%

100%ban

Mondd el neki ezt, es ha nem valtoztat szakíts. Addig te se csinalj semmit se.

2022. szept. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%

Kinek a nevén van a ház amit tataroztok?

Mert ha csak a tiéd, akkor elképzelhető, hogy azért nem segít, mert neki nincs benne tulajdonrésze.

Ha meg közös lenne a ház, akkor meg ha nem hajlandó segíteni, akkor nem is érdemes vele tervezni a jövőre nézve.

2022. szept. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem éltek eggyütt abban a házban, akkor nem köteles ezeket elvegezni. Biztos örül, hogy pattogtatod...
2022. szept. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
54%
Jól értem, hogy nem éltek együtt és te azt várod tőle, hogy szó nélkül nekiálljon nálad a kerti meg házimunkának? Mert ha igen, akkor eléggé fordítva ülsz a lovon.
2022. szept. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
46%

Együtt éltek? Kié a ház?

Ha nem élet együtt és tied a ház, akkor miért dolgozna nálad? Te dolgozol nála?

2022. szept. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom. Ti sosem segítetek a barátnőtöknek?

Semmi közöm a házához, de levágom a fűzet, vágok fát neki, segítek ha valami nagyobb dolog akad.

2022. szept. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Az ő nevén van a ház, engem meg idehozott "asszonynakvalónak"
2022. szept. 22. 18:23
 8/23 A kérdező kommentje:
Úgy van a történet,hogy van a szülői ház, és a ház, amit magának vásárolt. A két házat,egy keskeny kis földút választja el egymástól. Ő míg én itt vagyok az "ő illetve a leendő mi közös házunkban", addig ő otthon héderel a szülői házban. Ha kedve szottyan, vagy unatkozik,lenéz hozzám, eszik, beszél,és visszamegy. Ennyi.Ami mozdítva lett eddig ennél a háznál, mire engem idehozott,az a szülei és a bátyja munkáját dicséri. Ha mondok neki 3 dolgot, abból 5-öt elfelejt,nem is törődik vele. Kidőlt a szárító lába, elment mellette, ahelyett,hogy gyorsan kitalált volna rá valamit,hogy lehetne megjavítani.
2022. szept. 22. 18:27
 9/23 anonim ***** válasza:
96%
Na ez nem volt egyértelmű, ebben a helyzetben nem várnék a csodára, elköltöznék tőle és élném boldogan az életem egy ilyen selejtes kolonc nélkül.
2022. szept. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
96%
Remélem a saját pénzedet költöd ennek az arany embernek a házára.Sosem értettem,hogy mi a fenét láttok ezekben az életképtelen képződményekben, mert férfinak aligha nevezhetőek.
2022. szept. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!