Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együttélők. Ti "házon belül"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttélők. Ti "házon belül" mennyi időt töltötök együtt?

Figyelt kérdés

Ha mindketten otthon vagytok akkor a házban külön vagytok vagy nagyrészt együtt.?

(ott ahol nincs gyerek még)



2022. nov. 7. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen változó. Szoktunk együtt tévézni ilyenkor több órát együtt vagyunk nyilván, illetve a vacsora is közös. Azonban ha munkáink vannak még amit be kell fejezni, akkor külön vagyunk a házban. Teljesen külön szinten is, mert a dolgozószobáink külön vannak.
2022. nov. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

Szinte csak akkor vagyunk külön ha pl főzök(de amugy együtt főznénk, csak pici a konyha, egymás talpa alatt lenni nem praktikus)de eddig nibden volt barátommal is a konyha, együttfőzés, poénok vagy beszelgetés is, hangulatos volt.


És ami meglep, gyakorta pl egyedul hagynak fürdeni, birotválni élvegezni az intim dolgaim, nem igénylik valahogy a fürdős együttléteket, hanem be nem jönnek, nem szólnak, semmi hanem türelmesen várakoznak mint amikor készül a menyasszony.

A legkorabbi barátaim anno tinikorombol azokkal nem ez ment, egyutt fürödtünk, gyertya is volz néha, vag, szex is, megesett hogy a barátom akar borotválni is, vagy felengedett vízben welkneszetünk ketten, a nagy felnőtt férfiak meg nem jönnek be sem a fürdöbe, ha bent vagyok.

Nagy ritkán esik meg az ha bejön a parom is beszelgetni vagy én megyek be hozzá, de nincs meg az ami tinikoromban volt, hanem fura az egész így kikoptattam inkább.

Pedig lazák, nem azok a röghött kötött komoly férfiak, hanem akikkel pl együtt is pisilünk utszéli bokorban ha olyan van.


Szóval nindent összevetve egy lwgtérben vagyunk mindig egy "szellemiségben" is, tehát nem az van hogy egyik net másik tv, hanem interaktiv kommznikáció, csikizés vagy bármi, kivéve főzés, fürdés.

2022. nov. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"be nem jönnek, nem szólnak, semmi hanem türelmesen várakoznak mint amikor készül a menyasszony."

Áhh ez nagyon jóóó haha

2022. nov. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
De tényleg, barátom széoen csendben türelmesen várakozik az ágyban mire elkészülök. És gyakorta el is alszik mire végre elkészülök:D ezen amugy utolag szoktunk is röhögni. Néha ugy megyek ki furdeni(amiben benne van a fogmosás testápolózás is vagy huvelyöblítés is stb), hogy tarts ki, gyors leszek!
2022. nov. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
*de nemhogy meghúzna a fürdőben vagy akármi. Nem. Ők várnak :D
2022. nov. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Na, az én férjem bejön a fürdőbe simán :D
2022. nov. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#4

"A legkorabbi barátaim anno tinikorombol azokkal nem ez ment, egyutt fürödtünk, gyertya is volt néha,"

Tudod mi kell ide?? Lejátszod neki a Neoton Família Tini dal c számát.


Egyszerű a szerelem

Egyszerű, kellesz nekem

És ó-hóó én is tudom jó vagyok nálad


Egyszerű ez az eset

Egyszerű járok veled

És ó-hóó olyan jó hogy naponta látlak


Csak egy tini-tini lány és egy tini-tini srác hiszi naivan, hogy ilyen az élet

Ó a tini-tini lány és a tini-tini srác ugye meglepő, de remekül élnek


Egyszerű tiszta az ég

Egyszerű vakít a kék

És ó-hóó elpirul a nap is ha meglát


Egyszerű forog a föld

Egyszerű meleg a zöld

És ó-hóó a hold ma nekünk tartja a gyertyát


:D :D Hátha veszi a lapot

Vissza kell menni tinibe, gyertyázzatok, wellnesezettek meg ami jól esik.♡♡

2022. nov. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

♡:)

Huszasokban is ez megvan.de a volt es a barátom 35 körüli. Ha en dobom fel én strapálom magam, az megint nem olyan lenne, mint kéne.

2022. nov. 8. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Komolyan egy ember tudott válaszolni rendesen???jött egy idióta és teljesen elterelte a témát...
2022. nov. 8. 07:59
 10/13 anonim ***** válasza:

Mi csak fél éve élünk együtt, a szerelmes időszak tart. Mondjuk nekem van gyerekem, de már kamasz, keveset van otthon, edzésekre jár meg focizni a haverokkal.

Mi a párommal mindent együtt csinálunk. Azaz a zuhanyozást csak ritkán. De együtt főzünk, filmezünk, teregetünk, takarítunk, eszünk, és bármit csinálunk, közben sokat ölelkezünk meg csókolózunk. Ha valamit mégsem együtt csinálunk, az csak pár perc. Szerintem ez idővel változni fog.

2022. nov. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!