Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a párotok beteg, akkor is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok beteg, akkor is együtt szoktatok aludni, vagy akkor külön-külön?

Figyelt kérdés
Fertőző betegségekre gondolok például influenza, torokfájás és hasonló mondhatni hétköznapi betegségek.

2022. nov. 9. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Mindig, minden körülmények között együtt alszunk. Valahogy a gyógyulás is jobban megy, ha egymáshoz vagyunk bújva..

(És nem sűrűn kapjuk el egymástól.)

2022. nov. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
99%
Amíg nem éltünk együtt, csak összejárogattunk, akkor nem találkoztunk addig, amíg a másik beteg. Együttélésnél együtt aludtunk, mondjuk annak az volt az oka, hogy szar beosztású lakásban éltünk, ahol egy szoba volt, ahova csak egy ágy fért be... hacsak nem a fürdőkádban akart vmelyikünk aludni, vagy a konyhában a padlón, kénytelenek voltunk egy ágyban feküdni.
2022. nov. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Ritkán, de előfordul, hogy nem alszunk együtt olyankor. És ha nem, az nem a fertőzés miatt van. Például egyszer hasmenéses vírusom volt. Ő nem kapta el, de nekem közel kellett lennem a mosdóhoz, ezért a nappaliban aludtam (vagyis csak fetrengtem inkább, mert aludni nem tudtam. Vagy, ha egyikünk nagyon köhög, akkor külön megyünk, hogy a másik legalább tudjon aludni valamennyit.
2022. nov. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy külön alszunk, de ahogy egy korábbi válaszoló is írta, nem a fertőzésveszély miatt. Én ritkán vagyok ténylegesen beteg egy enyhe diszkomfortérzeten kívül, de ha igen, akkor bizony szenvedek. Nehezen alszom, sokszor mászkálok éjjel lázat, fájdalmat csillapítani, vagy csak sokat forgolódom (mondjuk 39 fokos lázzal anno állva is elaludtam, de olyan eddig egyszer fordult csak elő életemben, szóval más kategória). Ezekkel meg nincs "kedvem", szívem terhelni, mikor neki továbbra is dolgoznia kell. Én elszenvedhetek egész nap, neki pihenni kell, így ha szenvedősen vagyok beteg, akkor van, hogy máshol alszom (kanapén pl). Mellőle nem szoktam kimászni, ha beteg. Alapvetően hozzá vagyok szokva, hogy felkelek párszor éjjel (rossz berögződés), így nem terhel meg, ha felkelt, meg szeretem tudni, hogy minden rendben, tudok-e segíteni, kell-e segíteni. Teszem hozzá, ő is ilyen gondoskodó, és eléggé zokon tudja néha venni, ha nem az ágyban alszom ilyenkor, még akkor is, ha másnap mosott sz@r lenne emiatt :D
2022. nov. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi ettől függetlenül is mindig együtt alszunk.
2022. nov. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kb 1 évig aludtunk együtt, pedig 9 éve költözött hozzám
2022. nov. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi még akkor is együtt aludtunk, amikor a férjem covidos volt (3 hétig nagyon beteg volt). Nem is hagytam volna magára.
2022. nov. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Természetesen együtt.
2022. nov. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Hat ez nekem fura.

Nem akarnam, hogy a parom elkapja a nyavalyamat, nyilvan kulon alszom olyankor 2-3 napig, amig igazan fertozo vagyok.

2022. nov. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Együtt alszunk
2022. nov. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!