Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nyitott kapcsolat. Működhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott kapcsolat. Működhet?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve együtt vagyunk, de feleszméltünk, hogy kellenek a kalandok, izgatnak, felvillanyoznak minket. Ma volt az első ilyen kalandunk, és azóta még jobban kívánom őt és ő is engem. Egész nap szexelünk, pettingelünk.


Kicsit olyan mintha nem is ő lenne, de mégis, és rettenetesen beindít. Annyi a szabály csupán, hogy megmondjuk egymásnak az őszintét és együtt megyünk majd a szexpartnerhez.


Mit gondoltok erről? Személyes tapasztalatokra volnék kíváncsi elsősorban.


2022. nov. 11. 20:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég bizarr de azt ti tudjátok működik e
2022. nov. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem fog működni, ha még egy éve sem vagytok együtt nem kellene az izgalomnak hiányozni, az 10-20 év múlva aktuális. Egyszerűen semmi keresnivalótok egymás mellett, ha szerelmes lesz valamelyikőtök gondolkodás nélkül majd lelép.
2022. nov. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

2# Nem hiányzik az izgalom, nem unjuk egymást! Hogy is fogalmazzak… Kíváncsiak vagyunk, szeretjük a bizarrabb dolgokat, perverzek vagyunk és szeretünk együtt kipróbálni dolgokat.


Szó sincs arról, hogy nem volna elég, nála jobb partnert, férjet, kitalálni sem tudtam volna. Arról is van szó, hogy szeretjük levezetni a hétköznapi feszkót és elmélyülni (haha elmélyülni XD) a szexualitásban is. Illetve jobban megismerjük a másikat.


De nyugodtan cáfoljon meg valaki saját tapasztalattal, mert attól még 2# lehet igazad. Alapszabály egyébként, hogy csak dugunk/pettingelünk a 3. féllel, akiket lehetőleg úgy választunk majd, hogy házas legyen = diszkrét, kalandra vágyó.

2022. nov. 11. 20:47
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy éve vagytok együtt és máris házasok vagytok?

Valószínűleg túlságosan elsiettetek.

2022. nov. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%

"... ha szerelmes lesz valamelyikőtök gondolkodás nélkül majd lelép."


Ezt konkrétan bármilyen kapcsolatról el lehet mondani.

2022. nov. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
5-ös Ez igaz, de az évek alatt rengeteg kapocs, kötődés, érték, hozzáad a kapcsolathoz, egy fellángolás nem feltétlenül billenti ki. Ha ők még egy éve sincsenek együtt épp ismerkednek egymással, ha az hajtja őket hogy ezt másokkal is tegyék, akkor sokáig nem fog tartani.
2022. nov. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Igen, egyet értek utolsó, illetve, ha már most ez hajtja őket, komolyan, mégis mennyire érdekelhetik egymást?🤣
2022. nov. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%

Kinek mi.


Mi 4 éve vagyunk együtt a férjemmel és idén tavasszal házasodtunk össze. Engem kiráz a hideg, hogy rajta kívül bárki is hozzám érjen. Attól pedig végképp kiborulnék, ha más nőhöz úgy érne hozzá, ahogyan én hozzám. Úgy simogatná, ahogy engem úgy csókolna ahogyan engem és igen, úgy dugná meg ahogyan engem. A gyomrom felfordul ettől.


De ha nektek ez tetszik és jó, akkor ki vagyok én, hogy véleményt mondjak? Mert gondolom nem az én erkölcsi értékrendem fog ebben gátolni téged. Én tudom, hogy sérülnék, így nem megyek ilyenbe bele.

2022. nov. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%

6és 7 teljesen egyetértek veletek. Az ilyenk kapcsolat max ideig óráig megy. De ha ehhez tartja kedvük, csinálják. Előbb utóbb ugyis valamelyik szerelmes lesz valakibe és teljesen megváltozik a látásmódja. Különösen úgy, hogy már kipróbált mindent, ami érdekelte. :) "ugródeszkának" jó az ilyen kapcsolat, de ebből nem lesz sírig tartó szerelem az tuti.

Bár hozzáteszem vicces lenne elképzelni a gyermekvállalás részt.... :) :) :)

2022. nov. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Noren1989 ***** válasza:
70%

15év hàzasság utàn talàn. 1év utàn szimpla engedélyezett félreb@szàs.



Én nem vàllalnàm, de lelked rajta.

2022. nov. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!