Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párotok mennyire nyűgös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok mennyire nyűgös mikor nem alszik eleget vagy éhes? És ti?

Figyelt kérdés

2023. jan. 5. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Semennyire, nem gyerek.
2023. jan. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

Alvás nem volt gond, de éhség miatt az exem elképesztő vadállattá változott. Úgy jött haza, hogy elkezd csapkodni, nem tudtam, mi történt nála egyetemen/munkában, gyerekkori traumámra emlékeztetett, mikor faterom őrjöngött. Végül kiderült, hogy csak éhes volt, és miután evett, leült és lenyugodott, bocsánatot kért. Mikor ezt megcsinálta sokszor, és egyszer megint ez, megkérdeztem, mi van, éhes vagy? Na... akkor neki állt feljebb, hogy mit képzelek magamról. Vagy magának nem merte beismerni, vagy tényleg nem vette észre, hogy ez a baja. De tényleg nagyon sokszor eljátszotta, hogy éhesen dühöng, és nem mondja, mi a baja.

Ja, a lényeg: én vagyok a férfi, ő a nő. Ráadásul feminista, szerinte a férfiak az elnyomók. Na, megismertem kapcsolatunkban, milyen is egy elnyomó nő. Persze ebből sem tanult, szinte sosem vette észre magát.


Mindezek ellenére ő szakított velem és egyéb nyalánkságok.

2023. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Hans Pötterman ***** válasza:
59%

Kicsit, néha eléggé, de nem szokott annyira sokáig tartani, olyankor békén szoktam hagyni, úgy sokkal könnyebben átsiklunk rajta mintha piszkálnám.

Az én hangulatom nem igazán függ ezektől.

2023. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semennyire. Kaja miatt nagyon ritkán, ha mondjuk két órája késik a futár és már eleve éhesen rendelte, akkor esetleg.
2023. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%

Nála az az alapállapot, hogy nem alszik eleget, úgyhogy erről nem tudok nyilatkozni. Mikor még éhes is, akkor talán kicsit morcosabb.

Engem az alváshiány kevésbé befolyásol, de mikor éhes vagyok (annyira, hogy már órákkal korábban kellett volna ennem, de folyton dolgom volt, és nem jutottam odáig), akkor idegesen szóvá teszek minden kis bizbaszt, ami kicsit is zavar, szóval kötekedő leszek és mérges. Nem szeretem. De legalább beismerem, és bocsánatot is szoktam kérni miatta.

Én vagyok a nő.

2023. jan. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
A páromat egyáltalán nem befolyásolják ezek a tényezők, viszont engem igen. Ezek teljesen normális reakciók, mert amikor éhesek vagyunk és fáradtak, akkor nincs annyi türelmünk, mint amikor az alapvető fizikai szükségleteinek ki lennének elégítve. Nyilván nem törünk meg zúzunk, de nyűgösebbek vagyunk. :)
2023. jan. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Libers Pertz válasza:

Jómagam éhesen gyakorlatilag hajszál választ el attól, hogy robbanjak bármikor a legkisebb stimuláció is katasztrófát idézhet elő.


A feleségem pedig a fáradtságra reagál hasonlóan.

2023. jan. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Neliah669 ***** válasza:

A férjem nem nyűgös semennyire. Én kaja miatt nagyon, de azért mert anyagcsere zavarom van, így a kimaradt étkezés megviselt 🥺

És ha kevesebbet alszom, sajnos az is. Olyankor semmi sem jó, minden zavar 🙈😅

2023. jan. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A feleségem az álmatlanságot jobban, az éhséget kevésbé bírja. :)

Azt hiszem, hogy én mindkettőt jobban bírom. :)

2023. jan. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!