Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez belefér még egy kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez belefér még egy kapcsolatba, vagy átlépek vele egy határt?

Figyelt kérdés

Ahogy idősödtem, úgy egyre többet fantáziáltam arról, hogy milyen lesz a párom aputesttel, vagy ha pocakot ereszt majd, és egyre inkább kezdett felizgatni a gondolat. Egy ideje tudatosan elkezdtem növelni az adagjait (nem nehéz, mert mindketten home officeban dolgozunk), és megőrülök azért, ahogy látom egyre inkább kikerekedni. Az ágyban is egyre jobb minden, leírhatatlanul élvezem, hogy egyre nagyobb, és valamiért sokkal férfiasabbnak is tartom így.

Viszont szörnyen bűntudatom van emiatt, ugyanakkor ott lebeg a szemem előtt az is, hogy egy 27 éves férfi el tudja dönteni, hogy mennyit akar enni. Ha nem tetszik neki, hogy hízik, akkor nem eszi meg amit elé rakok.


Mit gondoltok, belefér ez egy kapcsolatba? Rossz ember vagyok emiatt?


25/N


2023. jan. 13. 20:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez szörnyű.

Miért nem mondod neki inkább el őszintén, hogy tetszene plusz kilókkal?

Persze, ő dönti el mennyit eszik, de benne van a kezed rendesen és ez nagyon gáz és unfair vele szemben.

2023. jan. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Azért függ a mértéktől is. Nem mindegy, hogy 2-3 kilót hízott, vagy ennek sokszorosát.
2023. jan. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, ez most úgy hangzott, mintha egy kutyának növelnéd az adagját.:D

Ha tudja, hogy miért csinálod, akkor talán nem olyan vészes, de ha nem, akkor jobb, ha inkább tudatod vele.

2023. jan. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem undorítóan viselkedsz, sumák és önző vagy.
2023. jan. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#2: Egy nadrágméretet már kellett cserélni, és a mostani is kezd szűk lenni neki. Kilókat nem tudok

#3: Hát ha egyszer én szedem ki neki :D nem tudja, ezért van bűntudatom

2023. jan. 13. 21:08
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A csalás, a becsapás nem fér bele a kapcsolatba.

Nem egy malac, hogy kedvedre hízlald a tudta nélkül.

Szerinted szereted és tiszteled?

2023. jan. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ha a férfi nem veszi észre, hogy hízik, vagy nem érdekli, vagy nem jut eszébe, hogy kevesebbet kéne enni, akkor nem téged kell emiatt okolni. Bár nagyon bizarr, amit csinálsz és inkább őszintén kéne beszélni a padival, de tényleg, ha ő nem fogja fel, mi történik, akkor az az ő hibája.
2023. jan. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Beteg vagy
2023. jan. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Megőrülnék, ha valaki kiadagolná nekem az ételt.
2023. jan. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7%
Egyik legnagyobb sértés az amikor az ember párja főz valamit és a férfi nem eszi meg! Inkább legyél vele őszinte. Úgyis szeret!
2023. jan. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!