Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Téves összefüggéselmélet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téves összefüggéselmélet, vagy nem az, amikor én szintet lépnék, akkor indul el a mélyrepülés?

Figyelt kérdés

Összejövök valakivel, szerelem együttjárás, csiszolódunk egymáshoz, minden jó, és amikor minden rendben van, teljes harmónia, boldogság van, és kb 1-2 év múlva, átfut bennem, hogy jó lenne összeköltözni is, terveket szövögetek, szinteket lépnék, álmodozni kezdek.

De mintha ezzel egyúttal valami irdatlan lavinát is indítanék el ugyanakkor. A másik neki áll veszekedéseket szítani, problémák jönnek csőstől, borul fel minden, és hullik szét az egész, alkalmanként a teljes szakításig is.

Vagy olyan is megesik hogy amikor én elkezdek tervezni, össze akarok költözni, a másik ekkor kezd nekiállni féltékenykedni. (Hogy lehet arra féltékeny lenni, aki össze akar költözni?)


És itt jön vagy a helyes megérzésem, vagy a téves összeesküvés elméletem, miszerint, arról van szó, hogy amíg én komolyabbra venném a kapcsolatot, a másik valójában ezt nem akarja, és különböző veszekedéseket direkt szítva kihátrál az egészből.

Tehát az együttjárás fekszik nekik, de ha többről lenne szó, akkor hirtelen tönkreteszik a kapcsolatot inkább.


Addig van csak boldogság, szerelem, míg el nem kezdek tervezgetni, közös albikat nézegetni, vagy ilyenek.

De ekkor a másik 180at fordul, veszekedések veszik kezdetüket, nem egy esetben szakítás is lesz a vége.


Ez most véletlen is lehet, vagy így hátrálnak ki?



#kapcsolat szintek
2023. jan. 14. 14:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Emberfüggő, van aki ezt a megoldást találja ki, de van úgy egyszerűen, hogy már nem szeret és ezért nem akar szintet lépni, vagy féltékeny barmot fogsz ki.

Mondjuk biztosan te is tettél rossz fát a tűzre, hogy ilyen helyzetben kötsz ki, csak nem veszed észre.

2023. jan. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Lehetséges, hogy a másik nem akar komoly kapcsolatot és szért szabotálja az egészet, hogy ne jusson el odáig, hogy összeköltöztök. De az is lehet, hogy csak pont addigra múlt el náluk a rózsaszín köd és amíg te azt érezted, hogy ennyi idő után jöhetne a következő lépés, ők akkor kezték meglátni a problémákat, amiket előtte annyira nem és innen is jönnek a veszekedések. De így, hogy többször is előfordult, inkább az elsőt tartom valószínűnek.
2023. jan. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Szerintem is ilyenkor buknak le, hogy csak használgattak és nem több az egész.

Volt akivel csak a nyarat kezdtem el tervezni tavasszal, hogy de jó lesz, hogy megyünk majd bulizni olyan kerti helyekre is, medence miegyéb, és már tavasszal olyan veszekedéseket rendezett, hogy meg se értük a nyarat. Amíg én be voltam zsongva hogy tavasz van, mennyi minden vár ránk, ő épp ellenkezőleg, ideges lett, veszekedős.

2023. jan. 14. 15:11
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, de ez a te hibád már bocs, te hogy-hogy nem veszed észre, hogy csak kihasznal?

Vagy azt, hogy birtokló típusú pasival jössz össze?

Eléggé hihetetlen, hogy te őket analizálod, hibaztatod de nem írsz egyetlen egy olyan esetet sem, hogy miről szólt a vita, vagy mi oka lenne nem bízni benned.

Te se vagy hibátlan és lehet, hogy egyszerűen elege lett belőled.

2023. jan. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Nem tűnik egyáltalán kihasználásnak. Együtt járunk a szó szoros értelmében. A családjához, rokonaihoz, barátaihoz, én benne vagyok az ő életében, jóban rosszban, betegsegekben, lelkiekben, ő az enyémben, még egymás kollegáit is ismerjük, minden klappol, működik, semmi baj nincs, érzelmesek is, bújósak, az a tipik együttjárós szerelem megy, mikor együtt éneklitek a közös számaitokat. Naponta alszotok együtt, félig együtt éltek is. Rengeteg közös élményetek van.

Amilyenek általában az együttjárások, vagy kapcsolatok eleje összeköltözések előtt.

2023. jan. 14. 15:19
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Valami csak történik amiért odeballnak...
2023. jan. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Elkezdek tervezni. Az történik.
2023. jan. 14. 16:09
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogyan adagolod a tervezést, bár szerintem mindig vannak jelek, amikre nem ártana odafigyelni, hogy valami gáz van és ha ezt te nem veszed észre, vagy rossz partnereket fogsz ki =nem illetek össze, akkor ugyanott fogsz kikötni.
2023. jan. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

De összeillünk, különben együtt sem járnànk, nem lennénk boldogok sem.


Meg írtam példákat is. Pl tavasszal bezsongva vártam a nyarat hogy megxünk majd a kerti medencés bulikra(ő ismeri a helyeket),meg majd szoknyában leszek, nemsokára nyár van!:)

Kezdtem napozgatni, edzegetni, tavaszi zsongás hozzáállással volt előadva.

A másik meg szinte napi görcsben, feszültségben, rossz kedvben, veszekedésben.


Kölözés: kicsi kecoban vagxunk (alig férünk el, ruhák nem is),idegesitő szomszédokkal, valami 8 ker féle helyen. Elődva úgy van hogy nézzünk valami normális helyen normális kecotés végre normálisan tudnánk élni. A haverja pont átadná a jó helyen a jó lakbérű nagy szép albiját, lehet nem ártana lecsapni rá mert azt gyorsan el fogják vinni. És nem intézi el a haverral. De ez mellett olyan veszekédeseket rendez hogy azt is átgondolom össze akarok e vele költözni mert ordít. Nem összeköltözni kéne, hanem szakítani. De ez is csak akkor van amikor én szintet akartam lépni, haladni előre.


Szintlépéseknél indul a lavina mélyrepülés.

2023. jan. 14. 16:22
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Képtelenek szintet lépni, elmúlt a szerelem-sok vagy nekik vagy nem is szerettek igazán-fellangolas, kihasználás.
2023. jan. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!