Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Le lehet így élni egy életet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet így élni egy életet?

Figyelt kérdés

Együtt élek a barátnőmmel majdnem 2 éve, 30 as korosztály vagyunk, nagyon csinos mindenki kedvence, itthon főz most takarít egy szavam sincs rá, de kb egy fél éve már valamiért nem tudom magam rá venni hogy csókolózzak vele, valami biztosan elmúlt, a szex is már csak heti 1 re redukálódott...

Ennek az volt az előzménye hogy volt egy nagy vitánk, haza költözött majd vissza..

Voltam már előtte szerelmes, 2x is de mind2 csaj idióta, volt kb csak a pénz volt fontos az életükbe, és mindig kutatnom kellett utánuk hogy mikor csalnak meg... Itt nincs ilyen, de szerelem se.


A barátnők között volt 1-2 hónap szünet mindig de azt nagyon rosszul éltem, meg úgy érzem kapcsolatfüggő vagyok..

Kicsit gyávának érzem magam hogy kilépjek ebből a kapcsolatból..

Vajon mi lehet a megoldás?


2023. jan. 16. 18:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, de nem érdemes.
2023. jan. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
dehogy lehet
2023. jan. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Ha egy életre elköteleznéd magad mellette, akkor talán érdemes ellátogatnotok a helyi családsegítő szolgálathoz.


Nem teljesen garantált több generáció együttélése esetén a sikerrel záruló eredmény, de ha párokról van szó...


Esetleg egyházi közösség (vannak pl. házasság gondozó csoportok, olvastam ilyet plébánia falitábláján nem egy esetben.) Több helyen is hirdethetnek.


Legutóbbi tapasztalataim szerint a Magyar Máltai Szeretetszolgálatnál talán egy kicsit megcsappantak a pénzügyi források ilyesfajta foglalkozások tekintetében, de talán még ott sem reménytelen minden.


Katolikus karitásznál is indulnak mindenféle hozzátartozókat segítő beszélgetések, stb. (pl. kapcsolat függőknek is találtam korábban valamit.) Vannak központok városszerte.


Esetleg a jogi segítségnyújtó szolgálat. Ott talán felszínre kerülhetnek elhallgatott sérelmek mindkettőtök részéről. Akár több esetben is érdemes ellátogatni, ha nem jártok eredménnyel egy alkalommal.


Ne add fel a reményt! Biztosan megtalál egyszer a boldogság Téged is Kérdező!

2023. jan. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Nem fog menni
2023. jan. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Kilepsz a kapcsolatbol.
2023. jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%
Üdvözöllek, a kapcsolatfüggők clubjában. 🤝
2023. jan. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Egy pszichológust nem ártana felkeresni.


Azért na... összesen ez a harmadik kapcsolatod. Az ember nem biztos, hogy harmadjára már pont az "igazit" találja meg.

De most őszintén: mi értelme egy olyan kapcsolatnak, ahol már rég nem működik a kapcsolat, de még szexhaverságnak sem mondanám. Barátság extrákkal? Még talán annak is túlzás nevezni.

Mi értelme van ennek?

2023. jan. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

A párom roppant szerelmes és minden szabad percet velem akar elölteni, imád nekem főzni imádja a hobbymat mindenben támogat és egy istenként kezel de tényleg, ilyen még nem volt, mindenkinek dicsér és tudom hogy egy szuper anyuka lenne, enged férfiként élni és élni hagyni.


Nem csak 3 kapcsolatom volt. komoly kb 6, kalandból is jutott szerencsére minden fajta, nem panaszkodhatom, de itt úgy érzem mégsem vagyok boldog..

2023. jan. 16. 19:44
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

Mondjuk ha ő tényleg ennyire szerelmes, és fél éve egy csókot se kap, akkor komolyan sajnálom szegényt. Bár nekem úgy tűnik, hogy ezek alapján ő is erősen kapcsolatfüggő.

Miről szólt az a veszekedés, ami után megromlott a kapcsolatotok?

2023. jan. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Azért van csók, de kb havi 1.. Ő nem az, előttem 1 évig szingli volt..

Megcsalás volt, ott aludtam egy lánynál aki mindent elmondott neki.. (nem történt semmi am, ezt a lány is elmondta neki..

2023. jan. 16. 20:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!