Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Le lehet így élni egy életet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet így élni egy életet?

Figyelt kérdés

Együtt élek a barátnőmmel majdnem 2 éve, 30 as korosztály vagyunk, nagyon csinos mindenki kedvence, itthon főz most takarít egy szavam sincs rá, de kb egy fél éve már valamiért nem tudom magam rá venni hogy csókolózzak vele, valami biztosan elmúlt, a szex is már csak heti 1 re redukálódott...

Ennek az volt az előzménye hogy volt egy nagy vitánk, haza költözött majd vissza..

Voltam már előtte szerelmes, 2x is de mind2 csaj idióta, volt kb csak a pénz volt fontos az életükbe, és mindig kutatnom kellett utánuk hogy mikor csalnak meg... Itt nincs ilyen, de szerelem se.


A barátnők között volt 1-2 hónap szünet mindig de azt nagyon rosszul éltem, meg úgy érzem kapcsolatfüggő vagyok..

Kicsit gyávának érzem magam hogy kilépjek ebből a kapcsolatból..

Vajon mi lehet a megoldás?


2023. jan. 16. 18:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

"Megcsalás volt, ott aludtam egy lánynál aki mindent elmondott neki.. (nem történt semmi am, ezt a lány is elmondta neki.."


Na ebből értsen az ember, mi van?

Most volt megcsalas (csók, tapi) vagy se? Egyáltalán minek aludtál nála?

2023. jan. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

csók tapi persze, de sex nem..bár szerintem ez mindegy...

mert egy érdekes nő volt..

2023. jan. 16. 20:20
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Vagyis megcsaltad!!!


A csók, taperozás hűtlenség!

Azon csodálkozom, hogy visszafogadott, vagyis mégse, önértékelési problémai vannak.

Te meg azért csókolod havonta cirka és ketyinted meg hetente egyszer kB. mert nem vagy belé szerelmes, lehet az "érdekes nő" is játszik ebben szerepet.

Mindezeket a tényeket figyelembe véve hiába vagy kapcsolatfuggo, akkor is az lenne a fair, hogy szakítasz.

Mert ez nagyon tisztességtelen dolog amit művelsz.

Se neki, se magadnak nem adsz esélyt arra, hogy normális párkapcsolatot találjátok.

2023. jan. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom a barátnődet.
2023. jan. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
91%
Ez halott ügy, semmi értelme...
2023. jan. 17. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha egyszer elköltözött, miért jött vissza?
2023. jan. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

O sem normális, hogy veled maradt.

Lehet mindketten kapcsolat függőek vagytok. Ma már amúgy is szinte mindenki az, ahogy látom. :D

2023. jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!