Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek való egy hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek való egy hosszú időn át az egyedüllétet kedvelő embernek párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Mert az egy dolog hogy milyen szeretnék lenni, és egy másik dolog az hogy ki vagyok valójában. Sose volt komoly kapcsolatom, de így a 40 felé közeledve már szeretnék családot, úgy érzem nem vagyok igy boldog ahogy élek egymagam viszont mi van ha arra kell rajonnom hogy a család se fog boldoggá tenni, csak még több problémám lesz ráadásul még kevesebb magánszférám amit talán hianyolni fogok.


(36 éves férfi vagyok.)


Van itt aki hasonló cipőben járt? Mik a tapasztalatok?



2023. jan. 27. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Ez igazabol csak a csorok problemaja. A gazdagoknal termeszetes a gyerekvallalas akarmilyen tipusuak. Ha 40 eves korodra meg nincs egzisztenciad, ugy kell majd kisakkozni a penzt es barmi kozbejon borul az egesz, akkor ertheto a felelem. Sajnos nem mindenki tud szaporodni.
2023. jan. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Folyton ilyen helyzetben vagyok, azzal a különbséggel, hogy én szeretek egyedül (értsd, párkapcsolat nélkül élni). Gyerek nélkül viszont nem. Ha azzal a férfival lehetne családom, akit szeretek, akkor nem zavarna, hogy bukom az egyedüllétet, de más miatt nem dobom el. Szóval jelen állás szerint gyereket fogok vállalni, de egyedül.

A család nem csak úgy pottyant az ember nyakába. Ideális esetben előbb párod lenne, utána gyereked is. Így már a kapcsolat alatt kiderül, hogy hogy bírod magánszféra nélkül és ha rosszul, akkor szakítasz és visszatérsz az egyedülléthez. Szerintem kicsit túlbonyolítod. (Én éltem már párban, onnan tudom, hogy mit bírok, ezeket a köröket már nem kell lefutnom.)

2023. jan. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
A legnagyobb problémát itt abban látom, hogy arra még van esély, hogy találsz magadnak vkit, akinek ugyanekkora igénye van a személyes térre és az egyedül töltött időre... de arra nagyon kevés, hogy pont ugyanakkor szottyanjon kedvetek romantikázni.
2023. jan. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Gyerekkel tenyleg nincs szemelyes tér.

Magára hagynád hányni vagy sírni mert neked éppen tér kell?

Ez nem így működik.


De szerintem bele lehet szokni az ember alkalmazkodóképesre van teremtve. Egy survivorba is bele lehet jönni annak aki AKAR.

2023. jan. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A párom 47 volt sosem élt senkivel együtt....gyereke sincs. Azt tisztáztuk hogy még véletlenül sem akarok gyereket, már van. Magánakvaló volt mindig is, mégis velem annyira könnyű az élete, hogy feladta a szingliségét 🙂 2 eve élünk együtt és elején volt hogy 2-3x kicsit besokallt egy pár órára, de mára már az ellenkezője lenne fura számára.
2023. jan. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, gyereket meg főleg ne, mert szó szerint még a wc-re is utánad menne. 0 személyes tér.


Ha tudsz alkalmazkodni, oké, ha nem, mert túl merev vagy, akkor inkább hanyagold, és csak járj össze a másikkal.

2023. jan. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha tudsz magadhoz való párt találni, azzal nem hiszem hogy gond lehet. A gyereket viszont milliószor gondold meg, hogy mivel jár...

Én is szeretek alapvetően egyedül lenni, sosem unatkozom, de nem szeretem a magányt. Ez nem ugyanaz. 13 éve mellettem van a férjem akivel imádjuk egymást, mindig számíthatunk egymásra, és ezzel együtt egyedül lehetek ha épp akarok, de nem vagyok magányos:)

Gyereket viszont határozottan NEM akarunk vállalni. Az már tényleg sok lenne mindkettőnknek.

Nagy eséllyel neked is. Onnantól nincs magánszférád, mert szó szerint a wécére is utánad megy ha már tud járni, és allandóan nyaggat valamivel. Ha szerencséd van, csak 18 évig🤣 Velük sokat kell foglalkozni, ha nem egy érzelmi nyomorékot akarsz nevelni belőle. Ez nem biztos, hogy neked való kötöttség, ahogy pl nekünk sem.

És jobb ha előre gondolkodsz, mert utólag késő megbánni. csak megcsinálni a gyereket aztán meg leszarni a fejét, hagyni hogy csak az asszony szopjon vele, nagyon aljas dolog.

2023. jan. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!