Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen hátrányai/negatívumai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hátrányai/negatívumai vannak egy magasan kvalifikált vezető beosztású férfival való kapcsolatnak? Akinek mindene a munka, a kutatás. Te miért szakítottál?

Figyelt kérdés
Főleg olyan nők válaszát várom, akik párkapcsolatban voltak kutatóval, fizikussal, orvossal, jogásszal stb.

#hátrány #orvos #jogász #szakítás #magasan kvalifikált
2023. jan. 28. 18:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

Szerinted az alulkvalifikáltaknak nem mindene a munka, mikor egyszerre három munkát kell vállalniuk, hogy normális összeget keressenek?

Kb. minden férfi sokat dolgozik, kevesen tehetik meg, hogy heti 5 nap 8 óra elég legyen. Szóval semmi extra nincs ebben. Voltam már orvossal, sokat dolgozott, és mindig csak orvosos dolgokról tudott beszélni. Engem érdekel a téma, de marha unalmas volt egy idő után. Ez nem jelenti azt, hogy minden magasan képzett ember ilyen.

2023. jan. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Főleg talán, hogy keveset van otthon. Nekem orvos a párom, minimum heti 2 plusz műszakja van (ügyelet, illetve sürgösségi). Viszont ez több nap kiesést is jelent, értsd úgy, hogy hiába lép le (törvényileg reggel 8-kor, gyakorlatba 12-13 órakor) ügyelet utáni nap, az egész napot végigalussza vagy nagyon-nagyon fáradtan épp, hogy él.

Ez mind a minőségi együtt töltött időből vesz el, mind pedig a házimunkába való becsatlakozásból.

Én ezt azért bírom, mert szükségem van alapvetően a magányra, igazi egyedüllétre, illetve a plusz házimunka (mert ilyen beosztással nem lehet felezni) kompenzálva van általában ajándékokkal - felszínes vagyok sokak szemében, de nem érdekel.


Ugyanígy számára is hátrány lehet, hogy nincs igazán magányideje. Tehát mikor hazaér, már én is otthon vagyok, mikor elmegy még otthon vagyok. Gyakorlatilag akkor van igazán (jó fajta) magánya, ha én előre kinézett időpontba (tehát a ritka szabadnapjai egyikén) elmegyek valahova.


Egyenlőre mivel nálunk nincs gyerek, nem érzem hátrányát más téren. Viszont látom a munkahelyén, hogy alapvetően a kisgyermekes szülőkre kevesebb ügyeletet osztanak, úgyhogy nálunk "van remény".

2023. jan. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Nem a foglalkozás a lényeg, hanem a rendelkezésre álló idő.
2023. jan. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
10%
Pl Semmi erdemlegeset nem fogsz tudni a munkájához/életéhez tenni
2023. jan. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
4-es: Dehogynem. Te tudod biztosítani számára az otthon melegét. A nehéz munkanap után hozzád ér haza. Boldog az arca mikor meglát, látod ahogy mindennél nagyobb örömmel eszi a főztöd, látod, hogy nem gondterhelt, nem arról beszél, hogy még mi minden házimunka van hátra, mert te biztosítottad számára a nyugodt környezetet, ahol megpihenhet.
2023. jan. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
5os. Foleg, miutan kiganeztal utana, az osszes programod a hapsi idejehez igazitottad, az volt a munkad hogy hazicseled es az ugyintezoje legyel....majd felrekefel es lelep egy fiatalabb novel meg az osszes penzzel.
2023. jan. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem lehet általánosítani. Ez biztos, egy kis városban élek, ahol kvázi része vagyok az elitnek, itt ugye mindenki mindenkit ismer azok közül aki számít. Mindegyik más előnyökkel és hátrányokkal
2023. jan. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

6-os:

Sajnálom, hogy te csak ezt az oldalt ismered és nem láttál egészséges kapcsolatot ami klasszikus családmodellre épül. Ettől még nem lesz mindenki szar ember, nem leszel cseléd, nem leszel kitartott és nem leszel megcsalt automatikusan.


Az pedig, hogy egymáshoz igazítjuk az időnket... egy átlagos párkapcsolatban is benne van. Egyrészt: ha a párod túlóráznia kellett akkor te sem fogsz este 8-kor, amikor hazaesik még seprüt nyomni a kezébe. Másrészt: nem fogsz random asztalra csapni, hogy márpedig te két hét múlva vele akarsz csinálni valamit, hanem együtt időzítetek, hisz a másik félnek is van élete.

2023. jan. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%

Nem voltam ilyen férfival, túl nagy a konkurencia, a

munkahelyemen is az van, hogy ha jön egy fiatal vezető, rögtön nyálaznak a nők. Semmi kedvem ehhez.

2023. jan. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
9-es tetszik az őszinteséged, konkrétan ez történik mindenhol.
2023. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!