Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire normális,hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális,hogy a felnőtt 28F párom mai napig is plüss macikkal alszik?

Figyelt kérdés

2023. febr. 2. 16:33
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
83%

Hát... én is 28 vagyok, és időnként vannak plüssök az ágyamban. Amikor a gyerek átjön éjjel és hozza.

Egy valami alvós dolog szerintem még oké, de ha mondjuk nyolc plüssmaci van az ágyban, az már furcsa.

2023. febr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
91%
31 éves nő vagyok, férjem van és családanya vagyok. Van egy rózsaszín plüss unikornisos párnám, amivel minden este alszok. Na ez ugyanannyira gáz, mint a te pasid a plüss macival.
2023. febr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

3 db plüss maci

Még gyerekként kapta őket

2023. febr. 2. 16:44
 4/38 A kérdező kommentje:
Nekem ezek, mindig annyira távol álltak tőlem.
2023. febr. 2. 16:45
 5/38 anonim ***** válasza:
97%

Hát a három még nem vészes, ha kiskora óta azokkal alszik, és nem foglalják el a fél ágyat.

Egyes vagyok

2023. febr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
93%

Fura az tény, de mind furák, deviánsak, sőt sokan egyenesen aberráltak vagyunk a magunk módján. Szerintem ez legyen valakivel a legnagyobb baj. Van aki meg férjes-családos nőketcsinál fel és hagy maga után egy titkolt fattyat minden kerületben, van aki pedig japán rajzfilm karakterekre veri ki...

Szóval szerintem a plüss az nem annyira problémás. 17 évesen azt mondanád baj van, de 30 fele rájössz, ez legyen a legnagyobb defekt egy emberben

2023. febr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is harom pluss van az agyamban es 24/N,soha egyik pasimat se zavarta
2023. febr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Nem,nem olyan hatalmasak

Mindig mikor barátaink vagy ismerősök, vendégek jönnek kérem,hogy rakja el őket a szekrénybe.Néha azon is morgolódik

2023. febr. 2. 16:48
 9/38 A kérdező kommentje:

7*

Rendbe de te nő vagy :)

Ő meg egy 28 éves pasi

2023. febr. 2. 16:49
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
4 plüssel alszunk egy ágyban, kettő pedig mindig mindenhova jön velünk 😂 Már megszoktak minket igy. Esténként ők is moziznak velünk, hegyet másznak velünk, vagy épp strandolnak. Sőt még beszélgetnek is velünk 😀 Magasról tojunk rá ha vkinek ez nem tetszik!
2023. febr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!