Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a pasimmal veszekszünk,után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasimmal veszekszünk,utána fél meg egy napokat azon hisztizik,hogy én elveszem az energiáit a sok veszekedéssel,és nem bír utána dolgozni. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
32 éves, és alig ért valamihez a számítógépes munkáján kívül.A legtöbb dolgot magamnak kell megoldanom a házban,és a házon kívül. Abszolút pitiáner kéréseim szoktak lenni,és ha nem teljeseül akkor felhúzom magam, szó szót követ,és összeveszünk. Utána mindig arra hivatkozik,hogy ő azért nem bír másnak dolgozni/felkelni,mert hogy én folyton veszekszem vele,és elveszem az energiáit. Hozzáteszem,hajnali 2-3 órákig filmet néz, meg amikor mondom,hogy aludjunk,akkor is fent marad,és filmet néz..de én vagyok a hibás,hogy ő fáradt. Mit lehet az ilyen emberrel tenni? Csak a szakítás a megoldás? Sokszor inkább nem szólok,hogy ne legyen veszekedés, de előbb utóbb kirobban. 7 hónapja élünk együtt,és majdnem minden egyes nap van valami veszekedés közöttünk. Nem mindet én gerjesztem, ezt is hozzáteszem. Mit tegyek?
2023. ápr. 12. 23:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Kell ez neked?

Most komolyan?

2023. ápr. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szeretem őt, de ez sem neki,sem nekem nem jó.-Nem tudom,hogy mit tegyek. Hiába próbálom meg kontrollálni magam, semmit sem tesz annak érdekében,hogy változtasson dolgokon.Helyette én vagyok a szőrszálhasogató.
2023. ápr. 12. 23:46
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ismétlődnek ugyanazok a viták. Azaz nem kommunikáltok, nem oldjátok meg a problémákat. Ennek így nincs jövője. Kompromisszum kell és kommunikáció. Mindkét fél részéről. Nem normális, hogy minden nap veszekedés van. Nálunk kb havonta van egy kisebb vita (nem kiabálós, hanem megbeszélős konfliktus vagy megoldandó probléma) és még aznap megoldjuk. Mi is együtt élünk, kb egy éve.

(Tehát ha csak a felét gerjeszted te, az is nagyon nagyon sok)

2023. ápr. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
rinyapina, semmire se jó.
2023. ápr. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen, felét biztosan én gerjesztem,ezt állíthatom. Viszont ma is azon robbant ki a vita,hogy a szobámban volt egy szekrény, amit még párom anyjáék hoztak ide le mert ők kacatnak tartották. Hónapokig volta a ruháim,az ögeg, dohos szagú szekrényben. Minden ruhám bevette a szagot.Múlt héten voltam otthon,és 3 napig kint kellett szellőztetnem,mert olyan szagú volt mindenem,és ezt anyám is megérezte. Ma kivittük a szekrényt,kipakoltam belőle. Két óra múlva jön vissza azzal,hogy visszahozza, csak most az ő szobájába,hogy ne legyen kint a szekrény a belső udvarban. Holott,én azért vitettem ki,mert büdös volt tőle a szobában is..Kérdezem én, ki lenne az,aki ezen ne akadna ki? Ráadásul többször is kértem már,hogy vigyük ki mert büdös..ez már sokadik alkalom volt,persze,hogy felrobbantam..
2023. ápr. 12. 23:51
 6/16 anonim ***** válasza:
45%
Jaaaj, most már látom, hogy egy igazi drámakirálynő vagy. Megverte szerencsétlent a sors, amikor veled találkozott. Mit érdekel téged, hogy az ő szobájában akarja a bútort használni?
2023. ápr. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Abban édesem,hogy az egész lakásban nem fogom a büdös szekrényszagot szagolni+ az ő ruhái is ugyan olyan büdös, dohos szagúak lesznek. Ennyi.
2023. ápr. 13. 00:01
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom, ragaszkodik hozzà, mert a szüleitől van, te meg azt a benyomást kelted, hogy pont ezért nem akarod. Amúgy, ha valamit kaptok, ami nem kell, akkor miért nem mondjátok, hogy vigyék vissza? Nektek am. külön szobátok van?
2023. ápr. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem, nem úgy van ahogy írod. Ő sem akarta,hogy hosszú távon bent legyen,és a szagát is érzi. Pont ez a bajom,hogy nincsen benne hajlandóság afelé,hogy rövidesen ki legyen cserélve az adott tárgy.És igen,külön szobánk van.
2023. ápr. 13. 00:06
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

Annyira jó lenne az ilyen szituációkan a másik felet is meghallgatni...

Voltam hasonlóban. Az akkori barátnőm hazajött, már a munkában felhúzta magát valamin és otthon próbálta levezetni. Veszekedéssel. A legapróbb dolgokból is hatalmas problémát generált. Az összes ismerősöm a világ legnyugodtabb emberének tart, ő meg másoknak elkezdte mondani, hogy én milyen feszült és idegeskedő vagyok.

Na, valóban lefárasztja az embert, ha az elvileg "társa" leszívja az energiáját felesleges veszekedésekkel.

2023. ápr. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!