Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jól tettem hogy elhagytam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem hogy elhagytam?

Figyelt kérdés
8 hónapig találkozgattam egy férfival, de úgy tűnt hogy fél az elköteleződéstől. Ő heti egyszer akart találkozni, beszéltünk az összeköltözésről, de mindig az anyagiaktól félt hogy nem fogunk tudni megélni . Van egy kisgyerekem is, sosem látta. Előző kapcsolata is komoly lehetett volna de a nő végül belátta hogy nem fognak összeköltözni soha, mert amikor a nő már elvált, ugyanúgy csak találkozgattak. Annak is volt egy kisgyereke. Ugye jól gondolom hogy aki komoly kapcsolatot akar velem, az nem fél és nem jön kifogásokkal és nem elégszik meg csak heti egyszer találkozni? Vagy esetleg kíváncsi lett volna a gyerekemre is? Mindezek ellenére azt mondta h szeret meg nem zavarja h van gyerekem. Voltak programjai amúgy másokkal, mindig elmesélte h mit csinált a héten , velem meg nem ment sehova.
2023. máj. 30. 13:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos egyet kell értenem az elsővel, gyereked van, figyelj már oda kit engednél hozzá közel, jó? 8 hónap rettenet hosszú idő, 2 hónap után ki lehetett volna bogozni, hogy mizu van:szex.

IQ-d nincs és EQ-d se, mert nem nem vagy tekintettel se a gyerekedre, se magadra? Hogyan fogod felnevelni akkor normális ember szintjére?

2023. máj. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Te túl sokat láttál bele ebbe, csak megdugott néha. Egyértek az első kettő kommentelővel.
2023. máj. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Rising Phoenix ***** válasza:
100%

Persze, hogy nem zavarja, hogy van gyereked, ha sosem találkozik vele. Heti 1 találkozót, amúgy nem neveznék kapcsolatnak.

És komolyan összeköltözést tervezel valakivel, aki még csak nem is találkozott soha a gyerekeddel? Talán a gyereknek nem mindegy, kit akasztasz a nyakába.

2023. máj. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Minek is akarnál olyannal összeköltözni, akit heti egyszer látsz?

Ennél nekem még a főnökömmel kollégákkal.is több/szorosabb/mélyebb kapcsolatom van:D


Ez mingli kapcsolat.

2023. máj. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Jól tetted.
2023. máj. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én szívesen megismernék egy ilyen nőt, barátság extrákkal kapcsolatra. De össze nem költöznek. Nem vagyok független. Nyilván segítenem.
2023. jún. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt nem nevezném semmilyen barátságnak hogy én mondtam neki többször hogy nem akarok szexkapcsolatot, mégsem változtatott semmit. Tudom hogy van aki olyan kapcsolatot akar , az is rendben van.
2023. jún. 3. 13:21
 8/15 anonim ***** válasza:

#7... Én ezért írtam hogy én tartósan ilyen lányt keresek akivel heti szinten tudnék találkozni de mivel nem vagyok független így csak ez a fajta érdekel.

Nyilván nem kerek egy olyan nőnek aki párt keres és mindenhol együtt akar lenni.

De sokan nem akarnak egy idegen pasit a kisgyerek mellé, viszont jól esik neki ha nőnek nézik, bokolnak nekik, újra karban tartják, és mellé kap egy kis anyagi segítséget is.

2023. jún. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Vannak erre külön oldalak. A legtöbb nő társat keres az élethez.
2023. jún. 4. 21:35
 10/15 anonim ***** válasza:
Jó de amíg az nincs meg csak jó néha ha valaki karbantartja a tested és örömre vezet
2023. jún. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!