Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Volt már olyan akár boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan akár boldog kapcsolatban is hogy ha idegesek voltatok egymásra valamiért akkor kedves szó helyett inkább az jött ki hogy kussolj már?

Figyelt kérdés
Nekem nincs barátnőm csak kíváncsi voltam a véleményetekre.
2023. jún. 3. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ilyen még nem volt. 1.5 éve élünk együtt
2023. jún. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az jó akkor
2023. jún. 3. 16:04
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
boldog kapcsolatban nem volt ilyen. boldogtalanban volt, de nem kellett sok hogy utána szakítsunk, ez a szint nekem nagyon az alja.
2023. jún. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Sose mondtam ilyet senkinek, meg boldogtalan kapcsolatban sem. Tudom moderalni magam.
2023. jún. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
9 év alatt soha nem fordult elő ilyen. Tiszteljük egymást annyira hogy még veszekedés közben is megválogatjuk a szavainkat.
2023. jún. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az jó
2023. jún. 3. 19:01
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
7 év alatt, még sosem mondtunk ilyet a másiknak. Viszont én hallottam egy baráti párost, akik régebb óta vannak együtt, mint mi, pont akkor értünk oda hozzájuk, és épp a csaj odaugatta, hogy kussolj már. Nekem nagyon kellemetlen volt. Ez évekkel ezelőtt volt, azóta is együtt vannak, szóval kinek mi fér bele.
2023. jún. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!