Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van olyan aki születési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki születési deformitása miatt vagy a magány hihetetlen súlya miatt választott a saját neméből párt? Akik együtt élnek lehet, hogy csak barátok, de inkább azt állítják magukról, hogy szeretik egymást ?

Figyelt kérdés
2023. jún. 4. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztosan abból van, hogy inkább barátok, mint szeretők, az első eset, hogy a saját neméből választ is, de annak jóval kisebb az aránya.
2023. jún. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem ismerek ilyet. De egyébként miből gondolod, hogy a saját nemedből könnyebben lehet párt találni? Van olyan ismerősöm, aki tényleg a saját neméhez vonzódik, de nekem úgy tűnik pont hogy nehezebb úgy párt találni. Nem is mindenki vállalja fel, stb stb.

Meg ha nem vonzódsz a saját nemed iránt, akkor az milyen kapcsolat lenne? A másik fél sem hiszem, hogy olyan párt szeretne, akin érzi hogy nem is szereti igazából.

2023. jún. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én nem vonzódom a saját nememhez, de mivel a barátom és én is magányosak vagyunk, már sokszor beszéltünk arról, hogy összeköltözünk .
2023. jún. 4. 10:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne összeköltözni? Lakótársnak.
2023. jún. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Popcorn ***** válasza:
100%
Az összeköltözés még nem jelent párkapcsolatot. Lakótársként jó megoldás lehet.
2023. jún. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Meleg férfiként írom,hogy sokkal nehezebb barátkozni,társat találni,de főleg párkapcsolatot alakítani.

Három kudarcos/egyuttélős/ kapcsolat után tapasztaltam.Semmi egyéb probléma nem volt,ami miatt saját nemem felé fordultam,hanem az,hogy a férfiakhoz vonzódom minden téren.

Jó lenne egy párkapcsolat,egyutt éléssel,de ez még akkor is sokkal nehezebb, mint a heteróknál,ha van lakás, rendezett a háttér.

:(

2023. jún. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt fiú lakótársam, hetero nő vagyok, sosem volt köztünk semmi. Lakótársad lehet bárki, férfi, nő, meleg, hetero, bi, transz, ettől még te nem leszel meleg, hogy a másik szobában lakik egy azonos nemű ember.
2023. jún. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!