Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan mutassam ki hogy szeretem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam ki hogy szeretem?

Figyelt kérdés

2 éve élünk együtt, ebből kb fél éve kicsit eltávolodtam tőle, mert mindig azzal jött hogy Ő nem romantikus típus mikor nekem igényem lett volna rá hogy összebújjunk, stb.

Tényleg két lábbal a földön jár, neki a munka az első, soha nem akar "lelkizni" velem...


Emiatt nem akartam elhagyni mert egész jól megvagyunk, de én is hűvösebb voltam vele.

Viszont most úgy tűnik hogy "észbe kapott" szerintem megijedt hogy esetleg van valakim vagy ilyesmi... (pedig nincs)

Rájöttem hogy igazából szeret, kellek neki, csak tényleg nem olyan alkat hogy ezt kimondja... De bevallotta hogy fél hogy elhagyom, ez egyrészt jól esik, másrészt szeretném kimutatni felé hogy nem kell ettől tartania.


Mit kéne tennem hogy visszataláljunk egymáshoz? Úgy érzem ezt most kell megfogni.

Remélem érthető a sztori.


Az egy dolog hogy kommunikáljunk, persze, de inkább ezen túlmenő gyakorlati tippekre lennék kiváncsi. Ami eddig bevált és szereti hogyha főzök neki valami extrábbat, ezt én is élvezem. Hasonló ötletek?


20/L



2023. jún. 4. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Nekem is volt hasonlo pasim. Es kiderult nem is szeretett es amikor egy másik meg agyonölelgetett puszilgatott százszor vallott szerelmet akkor jöttem rá igazán jézusom eddig miben éltem

Kriptában.

2023. jún. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sok közös program.
2023. jún. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ő nem romantikus típus mikor nekem igényem lett volna rá hogy összebújjunk"

Most rajta a sor, hogy villantson valamit, ne te törd magad mindig.

2023. jún. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen tapasztalatom, hogy elindult lejtmenetben a kapcsolat, mert csak én tettem bele (legalábbis sokkal többet). Nem becsült meg. Én pedig még jobban próbálkoztam, kértem beszéljük meg, kommunikáltam, mit szeretnék, kedveskedtem, sírtam, semmi. Aztán egyszer olyan csúnyán bánt velem (otthagyott, engem hibáztatott), hogy úgy éreztem, ez szenvedés, és otthagytam, mondván hogy szünetet szeretnék.

Na utána nem sokkal jött és tepert, mint még soha. Buta voltam és végül visszafogadtam. Hiba volt, még kevésbé törődött velem utána, még rosszabbul éreztem magam vele, mert még kevésbé lettem fontos. Úgyhogy szakítottam.


Csak azt akarom mondani, hogy teljesen természetes, hogy ha távolodsz, akkor megijed és összekapja magát. De sajnos sokszor ez csak annak szól, hogy fél, hogy elveszíti azt, aki annyit tett érte. De ha "békeidőben" nem értékel, akkor meg sem érdemli. Ez inkább birtoklás és kényelem, mint szeretet. Ha szeret, figyelmes, nem akarná, hogy rosszul érezd magad. Tehát ha kommunikálsz rendesen, mégsem változtat, akkor neki a saját kényelme fontos, nem te.

2023. jún. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki annak hatására változik meg, hogy elveszíthet, de egyébként nincs rád tekintettel, a te igényeidre az valójában nem szeret.


Az egy dolog, hogy nem szentimentális, lelkizős típus, de azért megolelni, puszit adni nem nagy dolog!!!

Ő csak azért mondta amit mondott, hogy ne legyen egyedül, van neki minden, amire szüksége van, ráadásul látja, hogy mennyire oda vagy érte és manipulál ahogy tudd. Méghogy te főzőgetsz neki. 😂

Ki kéne tenni, ha olelkezni, összebújni nincsen kedve. Érdekes, amikor szexről van szó, akkor nincs ellenére a testiseg. 😂

Azután egyébként megolel, mond valami szépet, vagy elfordul azt alszik? Ha azt csinálja, akkor aztán tényleg nem szeret!

2023. jún. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Rájöttem hogy igazából szeret, kellek neki, csak tényleg nem olyan alkat hogy ezt kimondja"


Ezzel ideig-óráig el lehet nyomni az emberben a gyengédségre való vágyakozást, de hosszútávon nagyon nem. Ezt végignéztem édesanyám kapcsolatában, ahol állandóan azon ment a vita, hogy rabszolgának érezte magát a kapcsolatában, mert csak mosott/főzött/takarított, de ölelést, jó szót nagyon ritkán kapott. Számtalanszor szólt érte, mindig az volt a válasz, hogy ő ilyen, sajnálja, nem tud változni. Addig ment ez, míg anyum megunta és kilépett a kapcsolatból, ahol egyébként majdnem 20 évig bírta. Fél éve zárta le a kapcsolatot, de boldogabb, mint valaha, ki van virulva.


A szeretet/szerelem nem úgy működik, hogy szeretlek, de nem tudom kimutatni és te fogadd ezt el. Mindenkinek más a szeretetnyelve, van aki kimondja, van aki inkább ölel vagy törődik veled. A lényeg, hogy érezd is, ne csak le legyél nyugtatva a dumával, hogy fogadd el, hogy ő ilyen és kész. Aki vágyik a gyengédségre, előbb-utóbb kiég ebben.

2023. jún. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azt hiszem félreérthetően fogalmaztam.

Nem arról van szó hogy soha nem ad puszit, nem ölel meg stb

Összebújva szoktunk aludni, filmezni, szex is jó tehát nem az van hogy nem akar hozzám érni...

Én biztos vagyok benne hogy szeret.

Inkább arról van szó hogy kicsit ellaposodott a kapcsolat, de ebben nagy részem van nekem is. És szeretném visszafordítani a folyamatot.

2023. jún. 5. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!