Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mitől lehet egy férfi,és nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet egy férfi,és nő között hullámzó a kapcsolat? Rengeteget veszekszünk, pedig nem régóta vagyunk együtt. Kb 7-8 nap volt a leghosszabb idáig amit kibírtunk veszekedés nélkül.Mi okozza ezt?

Figyelt kérdés
Alapjában véve,nagyon nyugodt természetünk van/volt, de olyan mintha mind a ketten kezdenénk átmenni valamin,kifordulni magunkból.Tök vidám voltam,nevetős, most meg olyan mint aki citromba harapott. Egyszerűen sokszor azt érzem,hogy irritál még a puszta jelenléte is. 2-3 napig gyűlik bennem a harag,utána egyszerűen kirobban és ilyenkor török zúzok. ( sajnos a pasim is átvette ezt a szokást. Ha szakítok vele, újra a régi leszek?
2023. jún. 6. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetek össze. Elképzelni sem tudom, hogy miért nem szakítottatok már régen. Ez nem kapcsolat, és soha nem is lesz az.
2023. jún. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetek össze, valószínűleg más igényeitek vannak egy kapcsolatban és mivel a másik ezt nem tudja megadni, folyton összevesztek.
2023. jún. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért kínozzátok magatokat és egymást is. Egyértelműen negatív irányba változtatok a kapcsolat miatt/alatt. Az őszinte és nyitott kommunikáció nincs meg köztetek, ami nagyon fontos lenne.
2023. jún. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mikor összeveszünk,megbeszéljük a dolgokat,és nálunk őszintébben kevesen beszélnek meg dolgokat. De egyszerűen hatalmas nagyon a súrlódások köztünk. Más a jellemünk. Hiába próbálunk meg változni/változtatni,egyikünk sem tud kibújni a bőréből.
2023. jún. 6. 09:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
De ez az, hogy a legrosszabbat hozzátok ki a másikból. A konfliktus hatására megbeszélitek, de már előtte kéne. Írtad, hogy gyűlik és robbansz. Ha miatta van, azt már az első pillanatban beszéljétek meg, ha nem miatta, akkor ne rajta vezesd le a feszültséget.
2023. jún. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem is leírták, Nem illetek össze, az ilyeneket felesleges húzni. ,,nálunk őszintébben kevesen beszélnek meg dolgokat"> ezzel pedig nem kell altatni magad. Nagyon sokan jók a kommunikációban.

Ha két ember értékei nem egyeznek akkor a kapcsolat nem fog sokáig működni.


Lehet erőltetni persze. Nekem is vannak ismerőseim akik már hét éve együtt vannak és ez a legnagyobb érdemük (szerintük), csak hogy abból a hét évből nettó hat veszekedéssel ment el. Nem birnek olyan kapcsolatban lenni

2023. jún. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy mások nem beszélnek meg ilyen őszintén dolgokat? :D
2023. jún. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!