Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom nevetve szóvá tette,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nevetve szóvá tette, hogy mikor aludtam pukiztam, ti szólnátok erről a másiknak egy friss kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2023. jún. 7. 12:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Nincs ebben semmi az ég világon, természetes dolog. 🤷‍♀️
2023. jún. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
36%
Nem szólnék. Mi másfél éve vagyunk együtt, én nemhogy álmomban, de ébren direkt fingok hatalmasakat a közelében :D Rákontráz :D
2023. jún. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%

Sokéves kapcsolatban előbb-utóbb azért szóba kerül vmi kapcsán, de én pl. sok partnerrel aludtam már életem során, nem vagyok jó alvó, és a nagyobb részüket hallottam:-) Természetesen nem emlegettem föl, ahogy azt se, ha mosdóhasználatnál hallatszottak ki „extra” hangok:-) Nincs olyan ember, aki ne fingana időnként.


A kettes válasz viszont nekem nem szimpi, nem fingok senkinek direkt az orra alá, és fordítva se örülnék neki. Ez nekem ovis szint, kacarászni, meg versenyt rendezni belőle.

2023. jún. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

2: ugyanet.

En pl almomban fingok, volt, akinel az elso kozos alvasnal meg en is felebredtem ra, hogy mekkorat fingottam. Rohogtunk rajta egyet es ennyi.

2023. jún. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

Gyerekek, egymás nemi szervét simán dörzsölgetitek, de a fingás az már tabu? Jó, persze, megértem, hogy "undi", meg ciki, na de ez is csak amolyan természetes dolog.

Mondjuk ezen nevetni sem vall magas szellemi nívóra - már bocs, ha ez bántóan hangzott.

2023. jún. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Ha nevetve mondta, biztos viccesnek tartotta.


Mi durvábban kezdtük, amikor első randik egyikén feljött hozzám a párom, elkapott a rosszullét és széthánytam az előszobámat. Én térdeltem a hányásban, ő pedig kérdezgette, hogy mit segítsen? Azóta is jókat derülünk rajta, immáron 7 éve 😄

2023. jún. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%

Nemtudom mibajod van, ez termeszetes.

Neki vicces volt es kesz

2023. jún. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

A felmenőink is mindig azt mondják/mondták, hogy "na fingtok-e már egymás előtt?" . Ha igen a válasz, akkor jön a "na, akkor az már jelent valamit, komolynak tűnik" :D

Normális emberi dolog, alvás közben meg az ember nem tudja kontrollálni. Inkább, mint a bélcsavarodás:) Versenyt űzni belőle ízlés kérdése, de az hogy valaki elenged egy-két galambot a másik előtt abban nincs semmi, bárki is trombitálja el a kedvenc dalát:)

2023. jún. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Engem nem zavar, ha nevet, de ez a "közlöm veled a nyilvánvalót" mindig fogyatékosnak hat és nem nagyon tudni, mi a célja vele. Nekem volt pár ismerősöm, akik mindig nagy hangon megemlítették, hogy ha valakinek pattanása volt, vagy akármi normális dolog, piros orr allergia szezonban, kiszáradt száj télen... annyira fogyi.
2023. jún. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

Okés, de nem értem miért kell ezt szóvá tenni?

Szerintem ez bunkóság.

Én sem teszem szóvá hogy milyen büdöset szart, pedig érzem.

Egyszerúen nem kell pofázni róla. Ennek semmi köze a tabusághoz, minek pofázni róla?

Ettől jobb lesz a kapcsolat?

Ráadásul egy olyan szituban ahol a másik nem is tudott róla, mert aludt.

Nekem is tette már szóvá pasim, és, mi a f a célja vele? Hogy érezzem szarul magam? Mi a f..tól? Egy természetes éleetani jelenségtől?

2023. jún. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!