Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért csinálja ezt a párom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a párom és miért kell vele ilyeneken is összeveszni? Ezt sértésnek szánta?

Figyelt kérdés

Már kicsit elegem van, hogy csomó mindent logikátlanul csinál, pl tegnap azért vesztem vele össze, mert én csináltam borsófőzeléket fasírttal, csomót kinlodtam vele, tudta is hogy csinálok, mivel nem tudok mindennap főzni így nincs mindennap főtt étel, van amikor nem nagyon van normális kaja, de tegnap pont főztem 1 kg borsofozeleket, erre ő meg rendelt pizzát már 2 után és mára persze meg is romlott a borsófőzelék…

Reggel csak a fejemhez vágta hogy már nem evett belőle mikor elindult mert már savanya szaga volt majd ki kell önteni…

Nem értem, hogy miért olyankor rendel mikor van egy csomó főtt étel, miért nem akkor mikor nincs szinte semmi..

Ez nekem nagyon sértő volt és bántó és össze is vesztünk.

Múltkor azon vesztünk össze, hogy akkor csinált amerikai palacsintát desszertnek mikor volt egy csomó édesség és süti is..

Néha azt érzem, hogy direkt csinál fordítva mindent.😕



2023. jún. 8. 10:37
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem értem, hogy hogyan tud megromlani a főzelék egy nap alatt?

Hűtőben akár 5 napig is eláll.

Legközelebb főzz csak magadra, ne foglalkozz és pláne ne veszekedj vele, mert felesleges.


Aztán ha éhes, akkor rendel, ha pedig az a baja hogy miért vagy ilyen “önző” akkor mondd meg neki hogy legközelebb beszéljétek meg hogy mit egyetek ketten, közösen.

2023. jún. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Úgy romlott meg, hogy a főzőteljszin amiből csináltam 1 hete már lejárt, így még aznap el kellett volna fogyasztani mert tegnap még jó volt és simán meg lehetett volna enni ha nem rendel pizzát.
2023. jún. 8. 10:43
 3/49 anonim ***** válasza:
97%

Tudta hogy főzöl? Te tudtad hogy rendel? Nem tudom elképzelni a szitut, te csinálod a főzeléket, ő meg szó nélkül rendel pizzát? Vagy te mondtad hogy lesz kaja, ő meg csak azért is rendelt? Mert akkor azért érthető hogy haragszol.

Nem kéne amúgy 1 nap alatt megromlania a főzeléknek.

2023. jún. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
96%

Ha már kettőkor pizzát rendelt, minek csináltad meg a borsófőzeléket? Vagy fordítva, már megvolt a főzelék, és úgy rendelt pizzát?

És ha kihűlt, miért nem tetted a hűtőbe legalább, persze, hogy megbuggyant.


Ha meg ameriai palacsinát kívánt, miért ne ehetne, ha megcsinálja?


Egyébként ezeket a dolgokat megbeszélitek, pl. gazdálkodási szempontok miatt is, és annak ellenére csinál mást, vagy te szimplán közlöd, ő meg megy a saját feje után? Nem mindegy.

2023. jún. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
Igen tudta mert előző nap mondtam neki nem egyszer, és nem tudtam hogy rendel pizzát mert nem szólt róla.😕 és nem is volt róla szó
2023. jún. 8. 10:46
 6/49 A kérdező kommentje:
Kettőre már meg volt csinálva, ő akkor jött haza munkából és úgy rendelte meg
2023. jún. 8. 10:47
 7/49 A kérdező kommentje:

Amint kihűlt betettem úgyhogy nem értem hogy romlott meg..

A maradék fozotejszin is megromlott egy éjszaka alatt pedig nagyon jól hűt a hűtőnk és este még jó volt

2023. jún. 8. 10:48
 8/49 anonim ***** válasza:
94%

Maga a jelenség idegesítő, nem szeretem a pazarlást, de azon mosolyogtam, hogy csomót kínlódtál egy borsófőzelék-fasírt kombóval, ill. lejárt tejszínt használsz, és főzöl belőle egy valag kaját:-)


Szerintem amúgy nem sértés, megy a saját feje után, pazarló típus.

2023. jún. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
97%
Mi is sokat veszekszünk. Pl ma visszakértem a kaja es a tv felét, erre kiakadt hogx akkor alig marad pénze. És ami marad azt elszórakozza.
2023. jún. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:

Elnéztem a dátumot mikor jár le, mikor már megvolt utána néztem, hogy félre néztem.

Mikor már meg volt csinálva és finom is volt már nyilván nem akartam az összeset kiönteni, csak úgy voltam vele, hogy ma mindenképp meg kell enni az összeset.

Erre nagyon rosszul érintett, hogy rendelt pizzát ráadásul nem is a legkisebbet.

2023. jún. 8. 10:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!