Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Anyós-após kapcsolat. Ki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyós-após kapcsolat. Ki hogy élte meg, hogy egy házban kellett lakni a párja szüleivel? Befolyásolta ez a ti kapcsolatotokat, házasságotokat?

Figyelt kérdés
2015. jún. 20. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Eszembe nem jutna após-anyós nyakára költözni.
2015. jún. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi a házunk eladása és az új ház vétele között csak 2 hónapig laktunk együtt anyósomékkal, de kis híján ráment a házasságunk... életem leghosszabb 2 hónapja volt, pedig előtte és utána is nagyon jól megvoltunk velük, de az együttélés egy rémálom. Ne költözz oda, mert nagyon megbánod.
2015. jún. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A párom szülei szeretnék, ha hozzájuk költöznénk és a nekünk kialakított emeleten élnénk. Én nagyon ellenzem, a párom is, attól tartok, hogy rámenne a kapcsolatunk, mert tudom, hogy sok dologban nem értenék egyet velük.
2015. jún. 21. 18:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet. A szülei szeretnék, hogy odaköltözzek az emeletre, de nem tudom rávenni magam. Évekig nem kellett senkihez alkalmazkodnom, nem tudom hogyan viselném, ha mindenbe beleszólnának.
2015. jún. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha teljesen kulon bejaratu hazresz amiben teljesen kulon van konyha, furdoszoba, tehat mondhatni egy levalasztott kulon bejaratu lakas, akkor szerintem megoldhato az osszekoltozes. De elore meg kell beszelni, hogy nem jarnak fel, mindig.. En egy telken de kulon lakasban lakom a szuleimtol a csaladommal es nekunk jol mukodott. Ahogy megszulettek a gyerekek elveztem az elonyet is, nem kellett a kicsiket huzni vonni magammal, mert rabizhattam a nagyszulokre.
2015. jún. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!