Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek ciki az, ha még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki az, ha még sosem éltem együtt pasival?

Figyelt kérdés

Volt pár kapcsolatom, de senkivel nem költöztem még össze.

Anyagi okokból szüleimmel lakok (lakásvásárlás végett), ... ami már nem normális, elköltöznék, mielőtt túlságosan ragaszkodnék és elkényelmesednék.

Jelenleg most pasim sincs, akivel tervezhetném a jövőt. :/

Picit magam alatt vagyok emiatt, ... főleg ha arra gondolok, hogy ennyi idősen már házasság, gyerek ....

Én meg?! :( .. normális pasit sem egyszerű találni, akivel elképzelném a jövőt.

Olykor olyan távolinak látom, ezt az egészet :(

Van hasonló sorstársam?

32/n


2015. jún. 27. 08:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagytok igy parmillioan ebben az eletben. Az mondjuk teny ha nem mozdulsz ki otthonrol, nehez partnert talalni a negy fal kozott.
2015. jún. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kimozdulok otthonról, de az elmúlt fél évben 1 pasi sem vonzott úgy hogy bármit is kezdjek vele. Csak azért meg nem jövök össze vkivel, csak hogy legyen valakim.
2015. jún. 27. 08:40
 3/12 anonim ***** válasza:
27%

Vannak még páran így,ne aggódj.

Muszájból felesleges ismerkedni.

2015. jún. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 omba ***** válasza:
25%
Nem ciki, - de a szüleivel lakó felnőtt nővel kezdeni, hidd el macerás.
2015. jún. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Miért gondolod azt hogy macerás???
2015. jún. 27. 09:10
 6/12 omba ***** válasza:
21%

Nem gondolom, emlékszem... :D

Pl. hazavittem későn este, mondta, hogy menjek fel, egy kávéra... nem gondoltam ám többre, de amikor az ajtónál fülembe súgta, hogy csak halkan, fel ne ébresszük a szüleit... lelombozó volt.

2015. jún. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Emiatt nem dőlt össze még a világ. Max a te világod.


#1 és ha az ember nem szeret eljárni sehova egyedül? Akkor dögöljön meg egyedül?

2015. jún. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 omba ***** válasza:
21%
#7-es, hát akkor az fog történni, mi más?
2015. jún. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%
nem ciki, nyilván ha megtehetnéd saját házadban laknál. de szerintem ideje ráfeküdni a társkeresésre, és valamit másképp csinálni mint eddig. nincs álompasi, kompromisszumos megoldások vannak. keress olyat, akiben benne van a lehetőség, de valami miatt még nem tudott kibontakozni. pl hiányzott a másik fele. és adj neki időt, ne zárd ki apróságok miatt a folytatást. ha úgy érzed lehet valami, költözzetek össze, ne várj a lánykérésig
2015. jún. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9-

sosem voltam az a pasizós, mármint hogy én kezdeményezzek.

Ha bejöttem egy pasinak és nekem is úgyszintén, akkor összejöttünk, ha nem, akkor nem.

Tudom hogy nincs álompasi.

Nem zárom ki apróságok miatt a folytatást, ... báár most legutóbb talán ez hiba volt. Már 1 hónap után el kellett volna hajtanom a pasit, de azt gondoltam hogy lehet belőlünk vmi, még egy fél évig húztam, és az apróságokból egyre több lett, amit már nem tudtam elnézni, egyre többet engedett meg magának.

Effektíve csak érzelmileg kihasznált :/ ... én bedőltem neki (ami még sosem fordult elő), .. és még mindig annak a levét iszom!

No de ami késik, az nem múlik!

2015. jún. 27. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!