Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan nőkről, akik direkt azért vadásznak le maguknak egy férjet, hogy rendszeresen parancsolgathassanak neki és ugráltathassák?

Figyelt kérdés

Mert nincs senki más, akinek dirigálhatnának, de az irányítási vágy nagyon erősen bennük van és csak így tudják kiélni.

Aztán ha nem csinál vagy vesz meg nekik ezt-azt, akkor kiabálva alaposan összevesznek vele (akár meg is pofozzák miatta).


2015. szept. 23. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt hogy bolod, de a férfi még hülyébb ha vele van.
2015. szept. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Direkt erre a célra szerintem kutyát vesznek az ilyenek, nem férjet "vadásznak" maguknak, akinek mellesleg elég sok beleszólása van abba, hogy férj akar-e lenni. Egy férfi is bármikor kiléphet egy olyan kapcsolatból, ahol nem érzi jól magát, sőt, az sem feltétlenül kötelező neki, hogy megkérje a dirigáló, domináns nő kezét. De ha már megtette, feltételezem nem érzi azt, hogy csak dirigálásra van az asszonynak, hanem mondjuk jól érzi magát abban a helyzetben, ami fennáll. És ha már a férj jól érzi magát, nekem semmi jogom ítélkezni a nő felett. Ez ugyanígy igaz a hasonlóan abuzív kapcsolatokra, ahol a férfi az agresszív és a nő az "áldozat". Ilyen szintű agresszió esetében még a félelem sincs ott, hogy jaj, mit fog csinálni, ha elmegyek. Aki ilyen kapcsolatban benne marad, az önkéntesen van ott. Senkinek sem lehet megtiltani, hogy menjen, ha akar.


Ergo: nincs véleményem, éljenek boldogan.

2015. szept. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is inkább a férfi oldalt furcsálom, de ha neki jó.
2015. szept. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én még nem hallottam /láttam olyat, hogy egy nő csak azért hajt fel magának egy férjet, hogy aztán parancsnokosat játszhasson vele...

Szerintem kevered a szezont a fazonnal. Olyan van, hogy egy nő rossz természetű. Irányító, uralkodó, megmondó típus. Ezt nyilván a férjével is gyakorolja.

2015. szept. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Senki nem házasodik azért mert parancsolgatni akar valakinek. Az emberek más okból házasodnak, az más kérdés, hogy akinek ilyen a természete az ezt fogja tenni.
2015. szept. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pont egy ilyen típusú csajt építettem le most néhány nap ismerkedés után.
2015. szept. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen nők is, de ahhoz olyan férfi is kell, aki ezt hagyja!

És vannak olyan nők, akik teljesen alárendelik magukat a kapcsolataikban, sőt, olyanok is vannak, akik egyenrangú kapcsolatban érzik jól magukat.


Ha te mindig a kérdésben leírt nőtípust vonzod be, akkor érdemes elgondolkodnod rajta, hogy vajon miért...

2015. szept. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megnéznék egy ilyen nőt.. bár abban sohasem lehetünk biztosak, hogy mi járt a fejében, mikor az igen-t kimondta.
2015. szept. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem rossz dolog, pláne a nem irányító típusú srácoknak.
2015. szept. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!