Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Olyan fiatal hölgyek véleményé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan fiatal hölgyek véleményére vagyok kiváncsi, akiknek a párjuk/férjük min.15 évvel idősebb?

Figyelt kérdés

Most készülök ilyen kapcsolatba beszállni, de nem vagyok biztos magamban. Míg én 20 év körüli vagyok, addig neki már van 2 kisgyereke.

Nálatok mekkora a korkülönbség? A szüleitek mit szóltak ehhez? Gyerekek vannak? Elfogadjátok őket? Meséljetek magatokról :)

Privátban is lehet válaszolni. Köszönöm!


2015. okt. 18. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

A helyedben nem tenném, bármennyire szerelmes vagy. 2 kisgyerek és ekkora korkülönbség, nagyon komoly problémákat okozhat. Mindenek előtt olvasd el ezt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..

2015. okt. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Én hanyagolnám a dolgot....
2015. okt. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia én nem vagyok ilyen kapcsolatban, de a sógornőm, akit nagyon szeretek és nagyon jó a viszonyunk, igen.


Ő 12 éve van együtt a férjével, aki mondjuk csak 13 évvel idősebb nála.


Anyósomék elfogadták a döntését, mindig mellette álltak. A házasságuk előtt egyiküknek sem volt gyerekük, együtt vállaltak csak.


És ez az, ahol el is romlott az egész. Mióta az unokaöcsém megszületett, a sógornőm egyedül van. A férje már ugye jóval idősebb, mint ő, az elején még amikor kisbaba volt, foglalkozott a gyerekkel, de már ott az volt, hogy elsősorban a sógornőm csinált mindent a gyerek körül. Ahogy nőtt a kisfiú csak roszabb lett a helyzet, már ott tartunk, hogy mindig más szobában van, és ha a gyerek vele akar játszani, kiabál a sógornőmnek hogy vigye innét a gyereket mert ő pihen. És bizony a gyerek előtt egy csendes, békés, nyugodt embernek ismertük meg, de túl idős volt már egy gyerekhez, amikor vállalták, nincs hozzá türelme. Már a válást fontolgatják.


Remélem az én válaszom is hasznos számodra, mert sajnos szerintem nem egy ilyen kapcsolat végződik emiatt...

2015. okt. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

Szia 14 év korkülömbség van köztünk is. Neki is van 2 gyereke a volt élettársától.

Ne tedd! mert pár év múlva bánni fogod!!!

2015. okt. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!