Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miert ilyen flugos a baratnom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laci19940409 kérdése:

Miert ilyen flugos a baratnom? 21/F

Figyelt kérdés
Hat mindig tudd alkotni, de mar rahagyom o.O volt eset hogy egy csaj feltorte a facem, de ugyan ugy joba maradtak, volt egy rapercsavo aki beszologatot ugyan igy joba vannak., de most az exem baratnojevel kezdet haverkodni... ezt hova tegyem? O.o

2015. nov. 6. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Ezek a mai fiatalok miért nem tudnak helyesen írni?


Ha gondod van, akkor azt vele beszéld meg!

2015. nov. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Azért flúgos a barátnőd, mert egy ilyen IQ-betyárral, mint te, értelmes emberek nem állnak szóba.

Soronként legalább két helyesírási hibád van, a szövegkohézió és az értelmezhetőség teljes hiányáról nem is beszélve...szedd már össze magad, ne csak melegedni járj az iskolába...

2015. nov. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na, nekem a barátom ilyen! Az élettársának (én csak így hívom a legjobb barátját :)) mindent elnéz és úgy tesz, mintha mi se történt volna. Például volt, hogy elmentek ketten kanbuliba, mire a srác felruccant az egyik szeretőjéhez egy kis akcióra, addig a barátomat meg otthagyta egyedül, hogy addig sörözgessen. Szerintem ez már a pofátlanság netovábbja, de hát csak beszélnek meg hívogatja, hogy menjenek kocsmázni.
2015. nov. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szóval az aki nem tud helyesen írni az már egy értelmetlen ember és teljesen le kell szólni? Nekem sem volt jó soha a helyesírásom, hiába próbálkoztam, de lediplomáztam és jó életem van...Szerintem túl kéne tennünk magunkat, hogy a helyesírás nem minden, pláne az interneten...az a szégyen, hogy a hírportálok és újságok nem tudnak helyesen írni, nem pedig itt gyakorin és facen...
2016. aug. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!