Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hosszú párkapcsolatban élsz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú párkapcsolatban élsz? Boldog vagy? Már tinidzser korotok óta együtt vagytok? Szerintetek mi tart titeket össze?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon fontos számomra egy kérdés,ami kell a most folyamatban lévő könyvemhez. Kérem aki szeretné megosztani személyes történetét az írja meg. Köszönöm.



2015. nov. 10. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Hét éve vagyunk együtt, de 11 éve ismerjük egymást.

Hatodik éve vagyunk házasok.

A két gyerek tart össze minket. :(

Mikor él akartam hagyni, jöttek az ígéretek. Tényleg igyekezett.

Aztán szándékosan teherbeejtett, és én képtelen voltam abortuszra menni.

Amióta bebiztosította magát a második gyerekkel, a kapcsolatunk újra rossz.

Nem veszekedősen, csak... mintha az ő anyja is én lennék.

Néha csak még akarok halni.

De nem tehetem ezt a lányokkal.

El fogok válni, amint vissza tudok menni dolgozni.

2015. nov. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Hány évtől számít hosszúnak? Ezt kicsit pontosíthatnád.

Mi három éve vagyunk együtt, két hónapja házasok vagyunk. Nagyon boldogok vagyunk együtt, mostanában jöttem rá amúgy, hogy mennyire igazi társam nekem a férjem az életben, és ez tök jó :)

Nem vagyunk együtt tini korunk óta, nem is nagyon hiszek az ilyesmiben, tiniként egészen más ember, más személyiség voltam, mások is elég sokat változnak 10-15 év alatt, úgyhogy ha akkor választottam volna egy életre társat, már rég nem ugyanazok lennénk, akik akkor voltunk. Hogy mi tart minket össze? Na ezt nem tudom. Minden. Sosem nevesítettem még, hogy pontosan mi, egyszerűen csak érzem, hogy ennek így kell lennie, nekünk egymás mellett van a helyünk.

2015. nov. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi több mint 8 éve vagyunk együtt, még 17 sem voltam, amikor megismertem :)

Egy délutánnal kezdődött, amikor a parkban gitározott és odamentem hozzá...

11 és 12 már úgy telt, hogy együtt voltunk. Szerettünk együtt lenni, minden nap találkoztunk, a legjobb barátok is lettünk.

Egyetem alatt 3 évet éltünk külön városban, ekkoriban még szorosabb lett a kapcsolatunk, sokat tanultunk a bizalomról, kitartásról, elkezdtünk tervezni :)

Egyetem után hozzá költöztem, majd egy év múlva megkérte a kezem...rá két évre, most nyáron összeházasodtunk.


Minket a közös dolgaink tartanak össze (a sok emlék, az együtt átélt dolgok), az a fajta szeretet, amikor el nem tudod képzelni a másik nélkül, összetart a jövőképünk, a terveink, álmaink. De legfőképp az tart össze, hogy bízunk egymásban és őszinték vagyunk egymáshoz. Ezt nem közhelynek szánom. Az életemet bármikor Rá bíznám, ugyanakkor tudom, hogy sosem hazudna nekem.


Jó érzés, valakihez így tartozni. El tudom engedni és ő vissza tud jönni...


25-N

2015. nov. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szívből gratulálok és nagyon sok boldogságot,szeretetet kívánok nektek!
2015. nov. 16. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!